2733
2734
عنوان

بی قراری کودک ۶ ماهه

100 بازدید | 15 پست

سلام به همگی...چند روزه دخترم خیلی بی تابی میکنه...علایم بیماری خاصی هم نداره ...مامانم میگه بخاطر دندونه ولی واقعا کلافه شدم همش نق میزنه...نمیفهمم طفلی از چی بی تابی میکنه..دهنشم برفک زده یه کم

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...

احتمال زیاد به خاطر دندونه

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دختر منم شش ماهشه جديدا اينجوري شده بايدبغلش كنم و همش پيش خودم باشه چرا برفك زده دهنش؟ شا ...

برفک دهان و سوختگی پوشک به هم مربوطه؟؟دخترم از همون اول پوست ناحیه پوشکش ملتهبه...خیییلیم بهش میرسم...شب تا صبح بدون پوشکه همه پمادارو امتحان کردم مرتب پوشکشو عوض میکنم هر بار تعویضم میبرم روشویی میشورمش ولی خوب نمیشه!!دکتر بردم خوب نشد...الانم دارم واسش پماد سودوکرم میزنم ولی بازم ملتهبه

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...
2731

حالا واسه برفک دهنش قطره گرفتم ببینم چی میشه..الانم خفیف زده ولی کوچیکتر که بود از این شدید تر میزد شوهرگ راضی نمیشد بهش دارو بدم میگفت اینقدر به بچه دارو نده...چند روزه راجب برفک دهان مطلب خوندم فهمیدم خیلی چیز مهمیه ولی من اهمیت ندادم بخاطر حرف های شوهرم..هرچی میشه میگه طبیعیه!!الانم هی میگه بخاطر دندونه مشکلش...ولی من فردا میبرمش دکتد حتما

سلام دختر منم شش ماهشه جديدا اينجوري شده بايدبغلش كنم و همش پيش خودم باشه چرا برفك زده دهنش؟ شا ...

من بچم با بغل کردن هم آروم نمیشه

2740
برفک دهان و سوختگی پوشک به هم مربوطه؟؟دخترم از همون اول پوست ناحیه پوشکش ملتهبه...خیییلیم بهش میرسم. ...

وقت دندون سوختگي تو اكثريت بچه ها هس

نبايد مرتب پاهاش شسته شه

اين خودش پوست رو خشك ميكنه

ببين من دخترم بچه دومم هس

اولي روش ازمايش شده تجربه دارم😝

ي كرم براي التهابات پوستي فيروز هس اسمش

بگير 

بادستمال مرطوب پاك كن پاشو

بزار چندثانيه خشك شه

بعد كرم رو بزن

اصلا ابي روي اتيشه

من ديروز خونه نبودم

پاهاي دخترم سوخته

ازديشب يك مرتبه كالاندولا زدم

حالا منتظرم بيدار شه ببينم بهتر شده

بااين كرم زود خوب ميشه اماااااااا

من درمواقعي كه بخوام زود خوب شه يكبار ميزنم

شايدبيقراري عشق جان شما از پاشه

وقت دندون سوختگي تو اكثريت بچه ها هس نبايد مرتب پاهاش شسته شه اين خودش پوست رو خشك ميكنه ببين من ...

فقط با  آب میشورم بدون شوینده...اگه با دستمال مرطوب پاکش کنم که فاجعه میشه ...دخترم از همون ماه اول سوخته و تا الان هرکاری بگی کردم ولی خوب نشده...سودوکرم دیگه بهترین کرم موجود توی بازار هست...واقعا نمیفهمم شچرا خوب نمیشه

2706