2737
2739
عنوان

خواهر شوهرم به پدر شوهرم گفت دخترای مردم چقدر شانس دارن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 20 پست

چ حسوووووود 

شیرین من بمان.. مگر این روزگار تلخ...   فرهاد خسته را به نگاهی امان دهد...   در زلف شب گره بزنم زلف مست را  ... شاید شوم به سوی تو راهی ...نشان دهد    حرفی بزن که عشق به هر واژه گل کند ... ما را نصیب دیگری از این زمانه نیس... با من از عاشقانه ترین لحظه ها بخوان ....حتی اگر هوای دلی عاشقانه نیس ...    با من بخوان ،تا این ترانه را با تو سفر کنم،  با من بخان تا در هوای تو  شب را سحر کنم ، با من بخوان😔😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب با لحن شوخ گفته باشه که عیبی نداره

نه بابا جدی خودش از ظهر با شوهرش بحثش شده بود نیومد بچه رو بگیره حالا شوهر خودش همه کارای بچش میکنه از عوض کردن پوشک بگیر تا خوابوندن پسرش

وزن اولیه ۷۶ وزن الان ۶۵.۵ وزن هدف ۶۰
میگفتی بچه رو ک از خونه بابام نیاوردم  بچه خودشم هستا

اتفاقا به شوهرم گفتم به اون هیچی نگفتم حالا شوهرم میگفت بهش میگم منم قسمش دادم که نره بگه

2742
ول کن خواهر اوقات خودت و شوهرتو به خاطر حرف یکی دیگه تلخ میکنی؟ گناه شوهرت چیه؟ 

با دعوا بهش نگفتم همینجوری سر حرف

اتفاقا به شوهرم گفتم به اون هیچی نگفتم حالا شوهرم میگفت بهش میگم منم قسمش دادم که نره بگه

خب باید ب اون میگفتی 

حالا هم مهم نیست بالاخره هرکسی خودواقعیشو یه جوری باید نشون بده

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️