2737
2734
عنوان

عقب افتادن پری

| مشاهده متن کامل بحث + 139 بازدید | 19 پست
میوم چیه؟

فیبروم تومورهایی هستند که سرطانی نیستند و از لایه های عضلانی رحم رشد می کنند. آنها شامل فیبروم رحم، لیومیوم یا مایوم ( میوم) می باشند. اندازه این عضله از یک لوبیا تا یک خربزه متفاوت است

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......
ممنون عزیزم خیلی سرگیجه دارم و تهوع ۴ سال منتظر بچه ام اینبار خیلی امید داشتم ک متاسفانه منفی بود&nb ...

شایدم باردار باشی خب 😊 گاهی لقاح دیر انجام میشه 

هیچ چیزی غیرممکن نیس وقتی خدامون اینقد مهربان و قادره 

معجزه یعنی اینکه حسین و برادرش عباس ، منِ روسیاه رو قابل بدونن و حاجتم رو بدن .خدایا شکرت 💙            خدایا از اولش سپردمش دست خودت تو دلیم رو . خودت نگهشدار. خدایا شکرت 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شایدم باردار باشی خب 😊 گاهی لقاح دیر انجام میشه  هیچ چیزی غیرممکن نیس وقتی خدامون اینقد مهربا ...

نمیدونم انشالله که باشه نمیدونم چرا خدای بزرگ و مهربونمون چند وقت من و نادیده میگیره من خیلی دوسش دارم ولی هرچی صداش میکنم بهم نظر نمیکنم 

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......
نمیدونم انشالله که باشه نمیدونم چرا خدای بزرگ و مهربونمون چند وقت من و نادیده میگیره من خیلی دوسش دا ...

ان شاالله ب حق حسین و علی اصغرش . به همه ی منتظرا خدا نظر کنه همینطور شما گلم

خدا در قادر و مهربون بودنش صبور هم هست 

ذکر یونسیه رو زیاد بخون 

معجزه یعنی اینکه حسین و برادرش عباس ، منِ روسیاه رو قابل بدونن و حاجتم رو بدن .خدایا شکرت 💙            خدایا از اولش سپردمش دست خودت تو دلیم رو . خودت نگهشدار. خدایا شکرت 
2731
ان شاالله ب حق حسین و علی اصغرش . به همه ی منتظرا خدا نظر کنه همینطور شما گلم خدا در قادر و مهربون ...

ممنونم از دعای قشنگت عزیزم انشالله همه به حاجتهاشون برسن منم کنار اونا به حاجتم برسم و مادر بشم