2737
2734
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1650170 بازدید | 28493 پست
سلام وقت نکردم مطالب رو بخونم ببخشید اگه سوالم تکراریه... من موهای خیلی پرپشت و زیبایی داشتم ولی 10پ ...

من شامپو پرمون بهت معرفی میکنم عزیز ما خانوادگی داریم استفاده می کنیم و مدت زیادیه و نتیجه اش هم خوبه فکر کنم برای شوره سر هم عطاری گفت داره ولی ما چون شوره نداشتیم نخریدم ولی سبوس چرب و خشک و معمولیشو خانوادگی استفاده می کنیم الان هم به تازگی چای سبز پرمون گرفتم راضی تر شدم 

من سرکه معمولی + سرکه سیب تو حموم میزنم به سرم بعد 2 بار هنوز باورم نمیشه !! شد 1/5 اون حدی که میریخ ...

خانم سرکه اسید داره و خیلی به مو آسیب می رسونه شاید سرکه شما خیلی آب قاطی داره من از این کارای خونه گی نمی کنم شامپو چای سبز پرمون خیلی چربی موهامو کاهش داده اول سبوس چرب و استفاده می کردم خیلی خوب بود بعد شامپو چای سبزشو گرفتم خیلی بهتره و خوشم اومده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موهامو اول میشورم 2-3 بار تمیز که شد یه استکان از مخلوط سرکه هارو میریزم تو لگن + یکم اب قاطیش میکنم ...

عزیزم برای یکی از خانمها نوشتم سرکه اسید داره و خیلی به مو آسیب می زنه شاید الان موها رو براق کنه و کم ریزششو قطع کنه ولی مطمین باش که ساقه ها رو خشک و پودر می کنه از ما گفتن شامپو چای سبز پرمون و سبوس پرمون خیلی خوبه من خانواده ام داریم استفاده می کنیم 

مهگل حنا خیلی خوبه.یا با روغن خردل حرارتش بده یا با گل و بوته ش درستش کن یا مث بچه ها یربع حنا وبابو ...

شما مهگل استفاده کردی خیلی راضی بودی من شامپو سبوس چرب پرمون و الان هم شامپو چای سبزشو دارم استفاده می کنم من هم می گم این مارک خیلی خوبه امتحان کنید 

2731
کارهایی که در قدم اول باید انجام بدین: 1-انجام آزمایشهایی که لیستش رو گذاشتم و اگه مشکلی داشتین رف ...

رونیکا جان من این مراحل و طی کردم از جایی که شاغل هستیم و مرتب پوشش داریم موهامون می ریزه ولی من شامپو پرمون و که گرفتم خیلی برام خوب بود البته اول سویا را گرفتم بعد چای سبز پرمون و بنظرم خیلی شامپوهای خوبیند و همه داریم شامپو پرمون می زنیم 

خوب جیگر ببین باید به موهات برسی دم اسبی و کلا کشیده شدن من و سشوارو بزار کنار با حوله موهاتو یکممم ...

من هورمون مردانه دارم اصلاپول ازمایش دکتر ندارم موهام داره از پیشونی وجلوی سر میریزه توروخداکمکم کنید

مهگل جونم خواهش میکنم.ولی من مطمئنم با تغییر دیدت ب ریزش موهات خوب میشن.من قبل اب شنبل.10تا قرص ال د ...

من موهام خشکن ولخت از جلوداره میریزه کم کم پیشونیم بلند شده درمانش چیه پول دکتر ندارم

2738
تجربه های شیدا جون که امتحانش رو پس داده: بچه ها ،وقتی من اولین بار رفتم دکتر مو شاید ١٠ ،١١ سال ...

خانم رونیکا توی پستت نوشته بودید چای سبز و سبوس برنج خانم رونیکا شامپو پرمون چای سبز و سبوس برنج پرمون عصاره این کیاهان و داره و خیلی خوبند من خودم پرمون و به خیلی ها معرفی کردم بیشتر سبوس و چای سبزشو که امتحانشو پس داده بود دوستان حتما بگیرند عطاریها دارند و خیلی خوب هم می شناسند این شامپو ها رو حتما بگیرید .

من موهام خشکن ولخت از جلوداره میریزه کم کم پیشونیم بلند شده درمانش چیه پول دکتر ندارم

ترمه خانم شامپو سبوس برنج پرمون و با چای سبز و بگیر عزیزم خیلی خوبه و می دونم که کلی دعام می کنی عطاریها دارند جدیدا توی فروشگاه رفاه هم دیدم برو بگیر و حتما امتحان کن 

لیلی جون کسی ندیدم رنگ روشن بشه موهاش با حنا.اطلاعی ندارم.ولی اگه میخوای حنا بذارید تنها بچه هایی که ...

سلام عزیزم میدونی راه درمان ریزش مو چیه همسرم موهاش ریزش داره و بصورت ارثی داروی گیاهی یا شیمیایی خاصی مد نظرتون نیس معرفی کنید

سلام به همه مامان های گل

من دکتری مدیریت آموزشی ، مشاور و مربی آموزشی بچه ها با نیاز های آموزشی خاص( اوتیسم - بیش فعال و نقص توجه ) در تهران 

هستم . در منوی اصلی سایت  بخش : کودک دوساله و بالاتر با تاپیک : بیش فعالی ، جهت پاسخگویی به سوالاتون هر روز صبح به مدت یک ساعت در خدمت هستم.

در صورت نیاز و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با  ایمیل Hediehmohabbat@gmail.com با من در ارتباط باشید.

سپاس

دکتر هدیه محبت

دکتر هدیه محبت  - مشاور و مربی تخصصی در حوزه آموزش و یادگیری کودکان                                   
تجربه های شیدا جون که امتحانش رو پس داده: بچه ها ،وقتی من اولین بار رفتم دکتر مو شاید ١٠ ،١١ سال ...

خانمی شامپو پرمون هم چای سبز داره و هم سبوس برنج داره و هم روغن درخت چای داره و رزماری و سویا هم داره ما همه خانوادگی داریم از این شامپو ها استفاده می کنیم بی نظیره 

سلام عزیزم میدونی راه درمان ریزش مو چیه همسرم موهاش ریزش داره و بصورت ارثی داروی گیاهی یا شیمیایی خا ...

شامپو سبجوس برنج پرمون خیلی  جلوگیری می کنه از ریزش مو من واقعا می گم خود سبوسه ریزش موی منو کاملا از بین برده 

2706