2737
2734
یه هفته ای میشه که جوجه هاش از تخم در اومدن امروز از صبح تا حالا برنگشته خیلی ناراحتیم چیکار میشه کرد امیدی هست برگرده اگر برنگشت با جوجه هاش چیکار کنم چی بهشون بدم تا نمیرن خیلی نگرانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه برنگشت....یه کمی ارزن بکوب با آب قاطی کن که غلظتش مثل ماست بشه..بعدش...جوجه هارو بیار تو خونه...پیش خودت بزرگ کن...بهشون بده میخورن...با قاشق چایخوری....

اگه میتونی یکی دو هفته نگهشون دار بعد پرواز کردن بزار برن..پرنده ها خیلی سریع بزرگ میشن چون باید تو طبیعت از خودشون دفاع کنن...

اینایی که گفتم انجام بده ..من چند ساله پرنده نگهداری میکنم و برای خیلیها همینطوری جوجه گرفتم
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
2728
ارزن نداری میتونی بلال تازه رو بگیری دونه هاشو له کنی با مخلوط کن که حسابی له بشه بدی بهشون
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
2738
چه جالب! پشت پنجره ما هم لونه کردن. دوسال پیش همین اتفاق برای من افتاد و من دنبال سوالش بودم. حتی جوجش رو آوردم خونه تو جعبه گذاشتم. بعد که بیشتر خوندم گفتن گاهى وقتا تا دو روز هم میشه مادرشون نیاد منم گذاشتم سر جاش و مادرش برگشت!

اگر هم که بالهاش درومده که به زودی میپره و میره! غصه نخور فقط زیاد پشت پنجره رو نگاه نکن ممکن مادرشون با دیدن شما إحساس خطر کرده باشه.
38840&PageNumb
ارزن رو میکوبی آره له میشه...بعد با آب قاطی میکنی..تا مثل ماست بشه
:)
بیار تو خونه بزار تو جعبه...یا اگه میتونی برو همون توی لونه که هستن آب و غذا بده بهشون
2706