2737
2734
عنوان

آیا ماهم یار امام حسین میشدیم ؟

126 بازدید | 18 پست

📸 اگه قیمت طلا و ارز الان رو مبنی قرار بدیم، یزید به اطرافیانش در زمان واقعه کربلا نفری ۵۴ میلیاردتومان رشوه داد.

🔹اگه در آن زمان بودیم یار امام حسین می ماندیم...؟ #محرم

من یه آفرودیتم   🌼تو میتوانی ساعت ها بنشینی و پشت سر من حرف بزنی   خیال‌بافی کنی  قضاوت کنی ،به من تهمت بزنی یا حتی فحش بدهی اما بهتر است بدانی درست همان لحظه‌ای که تمام وجودت پر از کینه شده من در بهترین کافه‌ی شهر نشستم و بستنی وانیلی می‌خورم با تزیین توت فرنگی🍨🍧🍦 خوشمزه است   امتحان کن  

من چون نميتونم به خودم دروغ بگم 

شايد بي طرف ميموندم همونطور ك الان تو اين زمان بي طرف و بي تفاوتم نسبت به همه چيز

ولي خوشا به سعادت اون ٧٢ نفر

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اتفاقا ظهر فکر میکردم بش .نه فک کنم من گول میخوردم متاسفانه 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

بدون بحث پول هم نمیدونم چکاره بودم چند ساله دارم فکرمیکنم میبینم متاسفانه .......بعدمیگم خوب حالاخوب باش. اصلا گیجم خدابه هممون کمک کنه....

من ازتومیپرسم!چندتاسفررفتی؟چندتاکتاب خوندی؟
2738

من‌اتفاقا همیح امروز تو فکر این بودم که ایا اگر ما بودیم در رکاب امام‌حسین میموندیم یا میرفتیم با سپاه یزید علیه العنه..

اما دعام همیشه و در همه حال و موقع نمازهام اینه که اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا...ان شاالله عاقبت بخیر ازین دنیا بریم

یه بنده خدایی همش میگفت کاش یار امام بود و تو رکاب ایشون می‌جنگید، یه شب خواب میبینه تو کربلاست و باید موقع نماز از امام دفاع کنه، کلی با خودش کلنجار میره و آخرش به خاطر حرف مردم میره جلو، همین که تیر به سمت امام پرتاب میشه جا خالی میده و.. 

واقعا سوال سختیه آدم باید تا موقعیت قرار بگیره تا جوابش رو بفهمه. 

الان تو تلویزیون گفت با امام حسین نباشی، فرقی نداره سر نماز باشی یا بزم شراب، به نظرم واقعا راست میگه 

همیشه برنده باش ،آدم بازنده طرفدار نداره

من خیلی ب این موضوع فکر کردم و میتونم قاطعانه بگم اره یارش میشدم همیشع هم دوس داشتم جای اون 72 نفر باشم

این ک گذشت ولی ایشالله سعادت داشته باشم یار امام زمان باشم:)

شجاعانه،خودت باش!
2706