2737
2739
عنوان

برای دانش اموزانم چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من بعنوان یه مادر میگم نه واگه روز اول اینکارو بکنی فکر جالبی دربارتون نمیکنن

منم موافقم با نظر شما بهتره زیاد رو مسائل دینی و معنوی تمرکز نکنین چون سلیقه پدر و مادرا متفاوته بیشتر سعی کنین مطالبی که علمی و متناسب با سن بچه هاس بهشون یاد بدین واااقعا توی ذهنشون میمونه و بعدها ازتون ممنون میشن

اخه استاد من همیشه میگفت با وضو برید سر کلاس برای همین یادم افتاد ممنون کهگفتین

عزیزم اونجا دانشگاه بود اینجا ابتدایی حالا میری ومیبینی اینقدر از دین وقرآن بصورت زیادی حرف زده میشه که اکثرا فراری میشن

2738
میخوام روز اول قبل از شروع کلاس تو حیاط با بچه ها وضو بگیریم بعد بریم کلاس نظرتون؟

عاااالیه

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

خواهشا تکلیف زیاد از حد ندین بهشون چون فقط میشن بلای جون مامانشون😁😁😁

فقط هم برای از سرباز کردن تند تند مینویسن و کاغذ سیاه میکنن یه جوری تکلیف بدین که نه زیاد باشه خسته بشن نه کم باشه که بزارن دقیقه نود بنویسن یه چیزی باشه که با علاقه انجامش بدن

ای ول

نه تقلب اصلا خوب نیست. اجازه نده

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706