2703
2553
عنوان

برای دانش اموزانم چکار کنم

554 بازدید | 64 پست

سلام

من امسال به لطف خدا اموزگار ابتدایی میشم

میخواستم اگر کسی پیشنهاد یا نظری داره که معلم بهتری باشم و دانش اموزان مدرسه و درس رو بیشتر دوست داشته باشن بهم بگین

ممنون میشم

واااااااااااای عزیزم چه خوب برامنم دعاکن به این هدف قشنگم برسم

موفق باشی گلم

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

فقط اعصابتو قوی کن. چون اکثر بچه ها لوس و یه دونه هستن و خانواده ها هم حساااااااس.

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2714

ترخدااااات بينشون فرق نذااار 

چون ننه باباي يكي پولداره بيشتر بش توجه نكن 

چون فلاني لوس و ننره بيشتر محلش نذار 

چون فلاني درسش خوبه بالاترش نبر 

چون ننه باباي فلاني تو انجمن ان بيشتر محبتش نكن 

همشون فرشته ان بخدا و يكسااان

هيچوقت معلمامو ك فرق گذاشتنو نميبخشم هيچوووووقت

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 

بینشون فرق نذار 

اگه قانون یا حد وحدودی میذاری در حدفهم بچه‌ها دلیلش رو بگو که خاطره بد نداشته باشن یا فکر نکنن مستبد هستی و پس فردا بگن معلم ابتدایی مون بداخلاق بود 

چیزای گرون ازشون نخواه اونی که توانشو نداره خیلی خجالت می‌کشه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2706