2737
2734
عنوان

مادر دهن لق

| مشاهده متن کامل بحث + 1322 بازدید | 45 پست
حسابی همه چیز ریخته به هم به مادرت گفتی به مادرشوهرت نگفتی.بعد مادرت دهن لقی کرده.بعد شوهرت با خانوا ...

دقیقا درست میگی حرف منم همینه

از این میسوزم روزی صد بار میگفتم شوهرم بفهمه تو زندگیم اختلاف میوفته اما براش مهم نبود

سلامتی همه مامانا و تو دلیاشون صلوات😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولا تقصیر خودت بوده و از همسرت عذرخواهی کن و بزار یه مدت بگذره و حساسیتی نشون نده و همه چیز رو خودت ...

اوهوم خودم مقصر بودم که به مادرم اعتماد کردم

واقعا درکت نمیکنم ۴ماه همه نفهمن که چی؟ فکر کردی چشمت میکنن یا فکر کردی غربالگری چیزی بگه بری واسه ...

همسرم اينجوری صلاح دونست

2731
مامان منم دهن لقه یچی بهش بگی از دهن ابجیم یا داداشم میشنومس یعنی تو خونه فقط میچرخه دست خودش نیست ت ...

اشتباه کردم اعتماد کردم اونم با اون همه تاکید 

یکیم با مادرت سرسنگین باش بهش بگو بین منو شوهرمو خراب کردی کلی باهام دعوا کرده دیگه نمیخواد خونتون ب ...

خیر سرم از استرسم که بی بی مثبت شد فوری گفتم نمیدونستم ذره ای زندگیم براش اهمیت ندارع

حتی همون دیروز بیان یا یه زنگ بزنن که نکنه خدایی نکرده دعوامون شدید شده باشه 

دیگه برام شد درس عبرت  هرچند اولین بارم نبودم ازش ضربه خوردم

پس شما ادمی هستی که از اشتباهاتت درس نمیگیری 

دوست من روش خودتو عوض کن 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
اشتباه کردم اعتماد کردم اونم با اون همه تاکید 

ببین نگه داشتن راز یا حرف چیزی که خیلی ها قادر به حفظش نیستن من امتحان کردم ۹۹ درصد حتما به یه نفر میگن حتی خودمون و بعد طرفو قسم میدیم میگیم نگو در صورتی که خودمون نتونستیم رازدار باشیم ولی از اشتباهاتت درس بگیر و تکرترش نکن الانم فقط با ناز و ادا😉از بارداریت استفاده کن و دل همسرتو به دست بیار و کم کم بهش بفهمون اشتباه از تو بوده و پشیمونی و اونام قصد بدی نداشتن از خوشحالیشون بوده که شوهرت دل چرکی نشه 

2740

عین مامان من.منم بعد چند سال باردار شدم سریع ب مامان گفتم چقد هم تاکید کردم ب کسی نگو تا سونو قلب ب بعداز ظهر نکشید همه فهمیدن.برا سونو قلب شوهرم ی ماموریت کاری پیش اومد واسش مجبور شد بره منم حالم خوب نبود مجبور شدم با مامانم برم بعد ک گفتن بچه ها دوقلو هستن باز اصرارای من شروع شد ک ب کسی نگو تا جنسیت ولی اخر کار خودشو کرد چقد هم باهم بحث کردیم ولی بی فایده.منم قسم خوردم جنسیت رو ب هیچ کس نگم تا روز زایمان بین خودمو شوهرم بمونه...

خدایا خودت مراقب بچه هام باش😍
عین مامان من.منم بعد چند سال باردار شدم سریع ب مامان گفتم چقد هم تاکید کردم ب کسی نگو تا سونو قلب ب ...

خیلیییی بده

مخصوصا مال من که دلخوری و دعوا پیش اومد

اخه میگم من این همه تاکید کردم گفتم شوهرم بفهمه دعوا میشه چرا مادرم یه ذره به فکر زندگی من نیست جرا ...

نمی گم حق با شما نیست چرا حق دارین منم دوست ندارم اسرارم فاش بشه ولی ...ولی بالاخره که چی همه می فهمن 

ان شالله به مشکل و سقط هم نمی رسه, به نظر من شوهرتان به خاطر عدم رازداری شما بیشتر ناراحت تا دهن لقی بقیه

حالا هم زیاد ناراحت نباش واسه نی نی کوچولو خوب نیست این نیز بگذرد

عزیزم هرس و حوش نخور واست هرس و جوش خوب نیست کاریه که شده 

میتونی  خیلی قشنگ از شوهرت معذرت خواهی کنی و  یه دروغ مصلحتی هم بگی  ، بگی میدونم کار خوبی نکردم معذرت میخوام بگو قصد گفتن‌نداشتم ولی اونجا حالم بهم خورد  همسایمون هم بود دیگه فهمیدن  من باید هاشا میکردم که حامله ام که نکردم  

منو ببخش و اگر هم بخوای خودم به مادرت میگم   واینو هم بگو  بگو بالاخره مادر من باید سیسمونی بگیره باید بدونه که پولاشو جمع کنه و خرجای اضافشو بزاره کنار 

شده دلتنگ شوی چاره نیابی جز اشک‌.....  
عزیزم هرس و حوش نخور واست هرس و جوش خوب نیست کاریه که شده  میتونی  خیلی قشنگ از شوهرت معذ ...

بنده خدا شوهرم دیگه به روم نیاورد

اخه اون همسایه مرد بود😔

واقعا متاسفم شدم برای خانوادم