2726
عنوان

مادر دهن لق

1313 بازدید | 45 پست

سلام دوستان عزاداری هاتون قبل انشالا

ببخشید طولانیه اما لطفا بخونید و راهنمایی کنید

من هفته دوازده بارداری ام

همون لحظه که بی بی چک مثبت شد به مادرم گفتم باردارم و گفتم به کسی نگه و خیلیییی هم تاکید کردم

با همسرم قرار گذاشتیم تا بعد غربالگری به هیچکی حتی خانواده ها نگیم مادرشوهر یکی دوبار گفت بارداری اما منو شوهرم گفتیم نه

همسرم چند بار گفت به مادرت نگفتی گفتم نه اصلا 

چند روز پیش که رفتم خونه مادرم چندتا از همسایه ها بهم تبریک گفتن

گوشی مامانم دستم بود تو واتساپ دیدم به خاله هامم گفته

با مادرم دعوا کردم که مگه نگفتم به کسی نگو مگه نگفتم شوهرم بفهمه دعوا میشه اونم پرو پرو گفت خوب کردم گفتم نوه مه دوست دارم بگم هی گفتم صبر میکردی ببینیم جواب غربالگری چیه بعد همه جا پر میکردی اونم دوباره پرو پرو جوابمو داد که تو ناقصی یا ما

منم گفتم دعا کن این چند روزه شوهرم اینورا پیداش نشه تا دوباره یه همسایه که به من تبریک گفت پیدا بشه و به اون بگه و دعوا بشه

دیروزم شوهرم میره خونه مامانم بابام میگه بریم ملاقات فلانی که همسایه خیلی نزدیکه شوهره منم میره و هنوز نشسته اون همسایه تبریک میگه که مبارکه بابا شدی 

اومد خونه کارد میزدی خونش درنمیومد میگفت فلان همسایه از پدر مادر من مهم تر بودن. چرا گفتی. منم از ترسم گفتم من حرفی نزدم به خانوادمو خانوادم نمیدونم از کجا فهمیدن اونم خیلیییی عصبانی بود که چرا مسائل خصوصی زندگی منو فلان همسایه شما باید بدونه و اگه پدر مادرت فهمیدن چرا به همه گفتن و زنگ زد خونمون دادو بیداد کرد که چرا با این سنتون نخود تو دهنتون خیس نمیخوره و... 

خیلیییی عصبانی بود تلفنو قطع کرد

دیگه حتی خانواده من نه زنگی نه چیزی که خدایی نکرده دعوا نشده باشه یا شوهرم عصبی بوده باشه دستی بلند کنه و بچه طوریش شده باشه 

از دیروزه اعصابم خیلیییی خورده 

میدونم دیگه بین شوهرم و خانوادم شکر اب شد 

از طرفی هم خودم اصلا ازشون دل خوشی ندارم ولی نه به این که قطع رابطه باشم 

از طرفی حقو کامل میدم به همسرم

الان باید چیکار کنم به‌نظر شما

ببخشید طولانی شد

سلامتی همه مامانا و تو دلیاشون صلوات😍

من باشم وقتی به مادر خودم گفتم به مادر همسرمم میگم و به دروغ نمیگم باردار نیستم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من باشم وقتی به مادر خودم گفتم به مادر همسرمم میگم و به دروغ نمیگم باردار نیستم

من بی بی چک مثبت شد همون لحظه به مادرم گفتم اما یه هفته بعد به شوهرم گفتم اونم گفت نباید فعلا به کسی بگی دیگه نگفتم مادرم میدونه و گفتم به کسی نگفتم 

سلامتی همه مامانا و تو دلیاشون صلوات😍

حسابی همه چیز ریخته به هم به مادرت گفتی به مادرشوهرت نگفتی.بعد مادرت دهن لقی کرده.بعد شوهرت با خانوادت بی احترامی کرده.این خودش چندتا اشتباه و تو هرکدوم یه نفر مقصر.اما مقصر اصلی خودت هستی.حالا مقصر و پیدا کردن دردی رو دوا نمیکنه.ولی واسه حل کردن مشکل باید خودت درستش کنی.فعلا حاشا کن که به مادرت گفتی.بعدش هم با خانوادت صحبت کن جوری که به شوهرت حق بدن بخاطر عصبانیتش.بهشون بگو شما ناراحت نمیشدید  اگر همسایه مادر شوهرم میفهمید من باردارم و شما نمیدونستید دارید نوه دار میشید ؟

خدایا مرسی  
2706