2737
2734

سلام من ۷ هفته بازوم شیکسته که البته ۵ هفته آتل بود بعدش بریس بازو بستم  دکتر همون موقع گفت کم کم بازوتو حرکت بده ولی اون دکتری که بریس رو ساخت گفت بزار دو هفته دیگه حرکت بده حالا دکترم میگه اشتباه کردی بازومم خشک شده اصلا نمیتونم خودم تکونش بدم با اون دستم میتونم ها ولی با نیروی خودم ن ...حالا کسی بوده که آرنجش حشک شده باشه بدون چکار باید کرد البته فعلا جز فیزیوتراپی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای داداشمم اینطوری شده بود یه هفته خرما و دمبه رو ببند رو دستت فرداش  با آب گرم بشور با روغن زیتون هم ماساژ بده سریع خوب میشه

یا کاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ علیه السلام
2738
سلام عزیزم من ابجیم یک ماه دستش از ناحیه کتف شکسته بود الان خو. شده اما الان خشک شده نمیتونه حرکت بد ...

سلام بله رفتم ولی خب تا خودش مدام سعی نکنه حرکتش بده خوب نمیشه تلاش خودش مهمه

خشک شدن یعنی میومدی تکون بدی درد داشت؟

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون