2737
2734

واقعا دیگه خسته شدم دلم میخواد شغل داشته باشم و پول در بیارم از روزمرگی خسته شدم. از خونه داری و بچه داری و شوهر و ظرف و ناهار و شام و بشور بساب دیگه بیزارم. احساس می‌کنم دارم از بین میرم مغزم داره خواب میره. 

دلم میخواد رشد کنم پیشرفت کنم. دلم میخواد کار کنم پول دربیارم. دلم میخواد هدف داشته باشم 

تو رو خدا بگید چکار کنم

يك پیام تكان دهنده توسط یک زن...

کسی از او پرسيد...

آیا شما زنی شاغل هستيد،

یا خانه دار؟؟

او پاسخ داد: بله من يك خانه دار تمام وقت هستم!!!

من 24 ساعت در روز کار می کنم ...

من یک "مادر" هستم!!

من یک همسر هستم!!

من یک دختر هستم!!

من یک عروس خانواده همسرم هستم!!

من یک ساعت زنگ دار هستم!!

من یک آشپز هستم!!

من یک پيشخدمت هستم!!

من یک معلم هستم!!

من یک گارسون هستم!!

من یک پرستار بچه هستم!!

من دستيار هستم!!

من یک مامور امنیتی هستم!!!

من یک مشاور هستم!!!

من آرام بخش هستم!!

من تعطیلات ندارم!!

مرخصی استعلاجی ندارم!!

روز استراحت ندارم!!!

شبانه روز کار میکنم...

و 24 ساعته گوش به زنگم...

تمام ساعات و

دستمزدم اين است:

"مگه چكار كردي از صبح تا حالا؟"

تقدیم به همه زنان كه مثل نمک ويژه هستند...

تا هستند هيچكس متوجه حضورشان نيست ، ولي وقتي نيستند همه چيز بيمزه است!! ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینکه خسته بشی طبیعیه

ولی دقت کن اگه شغل هم داشته باشی باید بشور بساب خونه داری بچه داری شام و ناهار رو اماده کنی!

مگر اینکه یه شوهر خیلییییی همراه داشته باشی

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

بچه داری وبزرگ کردن بچه وتربیت درستش کلی وقت میگیره ومفید ترن کاری که میشه کرد .از اینکه خونه داری ناراحت نباش کار مفیدیه 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
يك پیام تكان دهنده توسط یک زن... کسی از او پرسيد... آیا شما زنی شاغل هستيد، یا خانه دار؟؟ او ...

پس ماشالله به خانم های شاغل!

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2738
2706