2733
2734
عنوان

سوال راجب لباس عروس .اونا ک وارد هستن یا تازه عروس شدن لطفا بیایینس

| مشاهده متن کامل بحث + 615 بازدید | 37 پست
ببین کدومش بیشتر بهت میاد و جنسشون چیه مپثلا لباس ساتن الان زیاد رو بورس نیست  ببین کدوم خوش د ...

اتفاقا لباس عروس ساتن ساده الان خیلی رو بورسه

سوالاتی که راجع به کیک خامه و معمولی دارین بپرسین پاسخگو هستم 💜💜💜

به مد کاری نداشته باش میدونی چرا؟

قاعدتا دلت نمیخواد ۲۰ سال دیگه بچه هات بگن چقدر لباسش دمده است پس اصلا به مد فکر نکن ببین خودت چی دوست داری ملیله بیشتر بهت میاد یا مروارید 

من عروسیم یکماه و نیم پیش بود و نه لباسم پفی بود تاجم کلا یکسانت بود تاج خوابیده بهش میگن رنگ موهام فانتزی بود و میدونم پیرم بشم عکسامو ببینم کیف میکنم

سعی کن ساده باشه سادگی همیشه شیک و مده 

مد خیلی خوبه ها ولی نه برای عروسی مثلا الان این آستین پفیا مده خوب به هر کسی شاید نیاد و قطعا چند سال دیگه دمده میشه

ولی بندیا رو من اصلا دوست ندارم حس میکنم مال دوران ملکه ویکتوریا تو لندنه ولی خوب ممکنه به یکی بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به مد کاری نداشته باش میدونی چرا؟ قاعدتا دلت نمیخواد ۲۰ سال دیگه بچه هات بگن چقدر لباسش دمده است پس ...

دقیقا آدم باید ببینه چی به خودش و اندامش میاد همونو بپوشه ، هرچی که دلش میخواد ، هرچی ساده تر شیک تر و خوشگل تر 

2728
دقیقا آدم باید ببینه چی به خودش و اندامش میاد همونو بپوشه ، هرچی که دلش میخواد ، هرچی ساده تر شیک تر ...

دقیقا چون بعدا یه چیز دیگه مد میشه و خوب اونی که آدم پوشیده دمده میشه من واقعا از تک تک انتخابام برای عروسیم راضی ام

دقیقا چون بعدا یه چیز دیگه مد میشه و خوب اونی که آدم پوشیده دمده میشه من واقعا از تک تک انتخابام برا ...

آره اسی باید اینقد اعتماد بنفس داشته باشه که نظر فقط نظر خودش باشه کاری ب نظر بقیه نداشته باشه ، شاید چیزی که از نظر من خیلی خوشگله از نظر بقیه خیلی زشت باشه

در مورد لباس عروس اصلا به مد فکر نکن چیزیو انتخاب کن که هر وقت عکسو فیلماتو ببینی لذت ببری بنظرم یخ مدله ساده و شیک بهترین گزینست

به هرچه فکر کنید آن را به زندگی خود جذب خواهید کرد

لباس عروس فقط شاین مده الان با یقه باز..که سرشونه ها هم باز هستش..خییلی ساده و شیکه ..ان شالله خوشبخت شی عزیزم..برا ما مجردام دعا کن عروس خانوم😊☺

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
2738
لباس عروس فقط شاین مده الان با یقه باز..که سرشونه ها هم باز هستش..خییلی ساده و شیکه ..ان شالله خوشبخ ...

ان شالله بحق همین روز عزیز همه ب ارزوهاشون برسن شمام خوشبخت بشی و همسر خوب نصیبتون بشه

منم بعد چند سااال عقد سر پیری دارم عروس میشم خخخخ

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
ان شالله بحق همین روز عزیز همه ب ارزوهاشون برسن شمام خوشبخت بشی و همسر خوب نصیبتون بشه منم بعد چند ...

😀😅😅😅..همون منم پیرم..۲۸سالمه😀

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
😀😅😅😅..همون منم پیرم..۲۸سالمه😀

من بیشترم . خخخخخ

توکل بخدا چله یس بگیر با نماز امام زمان بخون گلم ان شالله حاجت روا بشی 

پسر زیاده واسه اینکه درجه یکش نصیبت بشه بخون

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️

گلم درمورد پشت لباس خواهرت درست میگه. زیپ  گن دوزی بهتری داره، برای بخشای توری هم بندینک. در مورد پنل مرواریدی یا ملیله. ببین مروارید کلا یه سبکه و همیشه مده. ملیله رو اطلاع ندارم. ببین چی بیشتر بهت میاد😍 مبارکت باشه😍

روح من دیوانه ی پرواز بود... (فریدون مشیری) 
2706