2733
2734

سلام

لباس تن پوش دوم میخام اجاره کنم 

یکیش ملیله دوزیه جلوش

دومی مروارید دوزیه

خواستم بدونم الان کدوم مدلش رو بورسه و مده؟

سوال دوم پیشت لباسی ک مروارید دوزی شده بند بنده ک بسته میشه . خواهر میگه الان پشت لباس بند بندکی دیگه مد نیس ایا درسته 

راهنماییم کنید ضایع نشم:-)

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

پشتش كه خب بندهاشو ببندي معلوم نميشه 

ولي معمولا بند بندي ميدوزن كه به چند سايز بخوره

بعدشم مليله و مرواريدش فرقي نداره ببين كدومو دوست داري و خوشگلتره

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

کاش عکس داشتی ازشون .ولی راست میگه پشت بند بندی الان مد نیست دیگ .الان از این شاینا مده 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
2738

مروارید رو بورس تره . بند بندی کی میگه قدیمیه؟ قشنگ فیت تن وایمیسته هرچقد خواستی کمرشو میکشی کمرت باریک تر میشه بعد اصلا تو چشم نیست بندهاش 

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️

ولی به قول دوستمون مروارید دوزی بهتره لباس من سال ۹۶ مروارید دوزی بود و پشت بندی من از مزون خوبی ام گرفتمش فکر کنم اگر مد براتون مهمه بیشتر مده تا ملیله دوزی

لباس بندی هم اگر شکم و پهلو داری بیشتر جمع میکنه اگر فیت هستی تاثیری نداره

استارتر اگه عکس گذاشتی منو لایک کن ببینم

دل که رنجید از کسی خرسند کردن مشکل است💔شیشه ی بشکسته را پیوند کردن مشکل است💔کوه را با آن بزرگی می توان هموار کرد💔حرف ناهموار را هموار کردن مشکل است💔
2706