2733
2734
عنوان

کیا سیاهدانه و عسل خوردن؟نتیجه رو بگین لطفا (تحقیقی جامع درباره دوسین)

| مشاهده متن کامل بحث + 133969 بازدید | 347 پست
لطفا اگه کارهای دیگه ام در کنارش کردی بهمون بگو

نه عزیزم هیچ کاری انجام ندادم فقط همین و مراقبت های بعد از نزدیکی رو انجام بده. منظورمو که میدونی

شروع رژیم دکتر کرمانی . تاریخ ۱۵.۲.۹۹ .وزن ۱۰۳ و ۳۰۰ گرم                وزن دوم ۹۶ تاریخ ۱. ۴. ۹۹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین من واسه بارداری نتیجه نگرفتم

ولی یه ماه اونم دست و پا شکسته خوردم پریودم منظم شد

شاید اگر ادامه میدادم همون موقع ها حامله هم میشدم ولی وقتشو نداشتم و حوصلشو

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹

فقط میدونم حدیث از پیامبر هست که عسل و سیاهدانه دوای هردرردیه بجز مرگ

خواهرم خیلی ضعیفه تخمک هاش عسل و سیاهدانه و ژل رویال(عسل سفید که ملکه اونو درست میکنه) قاطی میکرد که خیلی تاثیر داشت 

این ژل رویال فوق العادس حتما با عسلتون قاطی کنیذ 

واسه پوست و مو و کلا همه چی عالیه

۱۷ سالم بود بعد از شش ماه اقدام شروع کردم سیاه دانه عسل خودن .هر روز صبح یه قاشق غذا خوری ناشتا میخوردم یک ماه بعد باردار شدم 

😍😍 یه مامان شاد پر انرژی که با وجود دوتا پسر شیطون پر جنب جوش سعی داره از جوونیش لذت ببره 😉😍در حال رسیدن به هدف های زندگیم هستم 🙅‍♀️
سلام عزیزم..من همسرم مشکل کم تحرکی و تعداد کم اسپرم داشت ۸ماه تو اقدام بودم که به توصیه یکی از همین ...

سیاهدانه خرما چه جوری درست کردی؟ اندازه هاش

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2738

من استفاده نکردم فقط اومدم بگم چه کار قشنگی کردی بالاخره بعد از مدت ها ی تاپیک مفید دیدم انشالا همه کسایی که نیاز دارن از این تاپیک بهره ببرن و برات دعای خیر کنن❤

من استفاده نکردم فقط اومدم بگم چه کار قشنگی کردی بالاخره بعد از مدت ها ی تاپیک مفید دیدم انشالا همه ...

فدات عزیزم امیدوارم براتون مفید بوده باشه

ان شاءالله خدا خودش گره کارتون باز کنه و هر حاجتی دارین برسونه بحق شهیدان این ماه عزیز

برای حاجت رواییتون صلوات فرستادم

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 
@اردیبهشت7674 ‍  @shaaadi     @nikoo92     سلام دوستان شما دوسین خور ...

سلام بانو ، اولین باریه که در تاپیکی صدا زده میشم ولییی بعد 13 روز میبینم ، انلاین نبودم تا الان ببخشید ، نه من متاسفانه سیاه دانه و عسل رو پیگیری نکردم و اصلا حالت درمانی نگرفت مصرفم،  و مدت زیادیم هست استفاده نکردم ، ولی داروهای گیاهی دیگه دارم مصرف میکنم زیر نظر دکتر.

سلام بانو ، اولین باریه که در تاپیکی صدا زده میشم ولییی بعد 13 روز میبینم ، انلاین نبودم تا الان ببخ ...

میشه بگین چه داروهایی؟

خدایا من نی نی سالم میخوام  ************ خدایا دل هیچ مادری رو نشکن ازت خواهش میکنم.
2706