2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخوام نظر بدین ببینم کارم چطوره؟؟؟آخه خیلی شرایط عجیبی برام پیش اومد...از من پنهان کردن که پسرشون بدهکاری داره...من۳ روز بود آومدم سر زندگیم که متوجه شدم دلم باهاشون اصلا صاف نیست

2731

چرا نرفتی؟؟؟؟ببین من نهاییییت حسن نیت رو با مادرشوهر و خواهر شوهر داااشتم خودمو کشتم تا راضی نگهشون دارم...نشد که نشد که نشد...یعنی گور گور بابای باباشون.....خستم کردن

میخوام نظر بدین ببینم کارم چطوره؟؟؟آخه خیلی شرایط عجیبی برام پیش اومد...از من پنهان کردن که پسرشون ب ...

با شوهرت دلت صافه؟؟ آخه وظیفه شوهرت بوده بهت بگه

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir

اصلا نمی تونم برم خونشون...اصلا را دستم نیست..احساس میکنم بخ خودم توهین کردم اگه پاشم برم خونشون...احساس میکنم به خودم بی احترامی کردم...هیچ احترامی به من نگذاشتن

......احساس میکنم فریبم دادن

2740
با شوهرت دلت صافه؟؟ آخه وظیفه شوهرت بوده بهت بگه

نه با شوهرم دلم صاف نیست...اون توجیهش اینه که ترسیدم از دستت بدم بهت نگفتم و از این چرت و پرتا...ولی خانوادش باید بهم میگفتن دیگه که وضعیت پسر ما اینه...همش کینه دارم نسبت به خانوادش و خودش...همش به انتقام فکر میکنم

نه با شوهرم دلم صاف نیست...اون توجیهش اینه که ترسیدم از دستت بدم بهت نگفتم و از این چرت و پرتا...ولی ...

اصلا درک نمیکنم که خانواده اش رو مقصر میدونی و ازشون کینه داری

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir
چرا نرفتی؟؟؟؟ببین من نهاییییت حسن نیت رو با مادرشوهر و خواهر شوهر داااشتم خودمو کشتم تا راضی نگهشون ...

آخه وقتی ۳ روز بعد از اینکه رفتم سرخونم و نفهمیدم من قهر کردم و اومدم خونه بابام...ولی انگار که من مقصر بودم ..هیچ کدام حتی یه زنگ کوچیک هم نزدن که مثلا یه توضیحی بدن در موردش یا از دلم در بیارن....نه یه پاگشایی چیزی...‌ما جشن عروسی که نگرفته بودیم...یه ماه عسل هم نتونستیم بریم..به خاطر اوضاع بدش....اصلا دلم باهاشون‌صاف نیست

اصلا درک نمیکنم که خانواده اش رو مقصر میدونی و ازشون کینه داری

آخه خانوادشم بهم بی احترامی کردن...اصلا حتی یه زنگ بهم نزدن که یه دلداری حتی بدن...تا ۴ ماه نه یه زنگی نه یه تماسی چیزی

آخه خانوادشم بهم بی احترامی کردن...اصلا حتی یه زنگ بهم نزدن که یه دلداری حتی بدن...تا ۴ ماه نه یه زن ...

تا ابنکه بالاخره یه روز تو خیابون اتفاقی دیدم مادرشا که بهش سلام کردم بازم با این اوضاع

2706