2733
2734
عنوان

دندون نینیم پوسیده شده😭

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 22 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیشه...هرساعت بیدارمیشه دنبال شیر میگرده و اگه ندم گریه میکنه.آبم نمیخوره.بغل کنم راه ببرم بخوابه ه ...

بهش غذا بده سیرش کن تا بخوابه. من پیش دکتر بودم به یه خانمی تاکید کرد که شب شیر نده بهش . عادت میکنه. حتما دکتر ببریشا. اگه نه چند سال حرص میخوری پدرت در میاد. 

دندانهای دائم کودک دقیقا زیر دندانهای شیری داخل لثه قرار دارن اگر دندان کودک در حدی آسیب و پوسیدگی ...

سلام عزیزم میبینم که اومدی دوباره چشممون روشن

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
2728
چیکار کرد؟کاری میشه کرد؟

واسه پسرم ترمیم کردن الانم هرماه فلوراید تراپی داره طفلی

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
سلام عزیزم میبینم که اومدی دوباره چشممون روشن

چشم دلت روشن عزیزم

آره از کلینیک برام ایمیل اومد مجبور شدم کربریم رو فعال کنم پاسخشون رو ببینم

الانم هر از گاهی میام و میرم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
نمیشه...هرساعت بیدارمیشه دنبال شیر میگرده و اگه ندم گریه میکنه.آبم نمیخوره.بغل کنم راه ببرم بخوابه ه ...

مگه قبل از خوابش بهش غذا نمیدی ؟قبل از خوابش سیرش کن... اگه شکمش پر باشه دیگه شیر نمیخوره

2738