2737
2734
سلام دوستان سه روز قبل از اینکه اسهال بگیره دو سه باری بهش حریره بادوم داده بودم خداراشکر مشکلی نداشت بعدشم دو روز بهش لعاب برنج دادم که توش نباتم انداختم که سردیش نکنه همون روز مامانم اومدخونمون براش شربت اوردم هواسش نبود گرفت جلوی دهن دخترم اصلا فکر نمی کنم درحد مزه کردن هم تو دهنش رفت حالا دو روزه اسهال داره امروزم انگار بدتر شده مدفوعش خیلی شل شده نگرانم چیکار کنم؟
بعدش هم معده این نی نی ها خییییییلی حساس و کوچولوئه...ممکنه با 2-3 قطره از یه ماده ای مریض بشن

اماااااااااااا...بهش هیـــــــــــــــــــــــــــــــــچی غیر شیر خودت نده....هیــــــــــــچی...اگههم شیرخشکیه....فعلا بهش شیر بدون لاکتوز بده......

نبات...قند....یا هرچی بزگ ترا گفتن!!!!ندی بهش!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدش هم معده این نی نی ها خییییییلی حساس و کوچولوئه...ممکنه با 2-3 قطره از یه ماده ای مریض بشن

اماااااااااااا...بهش هیـــــــــــــــــــــــــــــــــچی غیر شیر خودت نده....هیــــــــــــچی...اگههم شیرخشکیه....فعلا بهش شیر بدون لاکتوز بده......

نبات...قند....یا هرچی بزگ ترا گفتن!!!!ندی بهش!!!!!
2728
این اسهال یه ویروسه اومده.پسر من با چایی سفید خوب شد و شربت دی سکلومین و پرومتازین خوب بود براش قربونش برم اب شد بچه ام
پسرم گل پسرم ای همه احساسم ...ای تمام عشقم....می تپد قلب من با تبسمهایت...
2740