2733
2739
عنوان

مگه چون زنم باید بمیرم...

579 بازدید | 65 پست

منم دلم میخاد آزادیای خودمو داشته باشم دلم میخاد با دوستام برم بیرون حتی واسه یه بازار ساده هم باید کلی اجازه بگیرم و جواب پس بدم نمیشه که چون ازهم دوریم همه ش گیر بدیم بهمدیگه زنای دوستاشوکه میبینم حسرت میخورم همه ش من حتی اینستا رو هم حذف کردم اوناهمه شون عکساشونو باشوهراشون میزارن من تا کاری میخام بکنم دکتر بخوام برم میگه یکیو باخودت ببر توزنی جونی مردم حرف میزنن خسته شدم از گیردادناش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا خوبه باز شوهر تو میذاره تنها بری جایی 

من تا حارد تنها نرفتم خیابون یه چی کوچیک بخرم 

فقز تو محلمون 😭😭

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤
2738

اگه از زمان نامزدی اینجوری بوده که نباید ادامه میدادی چون نامزدی دوره شناخت هست اگه عقد کردی جدی بگیر موضوع رو و حتما با مشاوره صحبت کن راهنمای بگیر چون همسرت نیاز به درمان داره.

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
پس من چی بگم که بازار رفتن تنهایی نداریم اصلا. با دوستام ی جا نزدیک قرار بزارمم باید با دخترم برم. ت ...

منم تنهایی نمیرم بازار حتی مریض بودم گفت تنهایی نباید بری حتما بامامانم برو 

من که به خودم گیر میده هیچ به خانوادمم گیر میده میگه همه باید از من دستور بگیرن بیرون هم بخوام برم میگه قشنگ میای میگی اجازه میدی برم بیرون 😐 انگار بچه کلاس اولی هستم بعدم میگه نمیخواد شب میام دنبالت بریم بیرون 😭 دیگه نگم حتی حق استفاده از کارت بانکیم رو هم بدون اجازه اون ندارم 

حالا خوبه باز شوهر تو میذاره تنها بری جایی  من تا حارد تنها نرفتم خیابون یه چی کوچیک بخرم  ...

کجا میداره حتی وقتی میریم خونمون نمیذاره من تنهایی برم از پارکینگ بیرون باید باخودش برم 

2706