2733
2734
عنوان

جگر انگل دار خوردیم😭 بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 25185 بازدید | 253 پست
نمیدونم تا سه هفته باید دارو بخوریم تا چندسال هم معلوم نمیشه که خوب شدیم یا نه حتی با آزمایش هم م ...

ای بابا.حتما از این بدبعد دقت کن .داروهاتم مصرف کن ان شاالله زود خوب شید.از چند تا دکتر هم بپرس

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
نمیدونم تا سه هفته باید دارو بخوریم تا چندسال هم معلوم نمیشه که خوب شدیم یا نه حتی با آزمایش هم م ...

عزیزم ناراحتی نداره 

برو خداتو شکر کن 

این انگل اصن عفونت نمیاره 

مشکلی هم برای خود دستگاه گوارش به وجود نمیاره چون کرم لوله ای نیست 

درمان می شه سریع 

نگران نباش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهم تخمشونه که اگه جیگر کامل پخته شده و هیچ خامی نداشته قطعا مشکلی پیش نمیاد با اطمینان بهت میگم ول ...

دیگه تا عمر دارم لب ب جگر نمیزنم.

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
2728
عزیزم اگه انگلاش مشگی و ریز بوده باشن دیکروسلیوم هستن و خطرناکم هستن ای کاش معده تونو شستشو بدین من ...

وای توروخدا رواس میگی

آره همین انگله

چی میشه اگه شستشو ندیم؟

چون دوشب پیش خوردیم😭

عزیزم اگه انگلاش مشگی و ریز بوده باشن دیکروسلیوم هستن و خطرناکم هستن ای کاش معده تونو شستشو بدین من ...

طفلک بچه هامم 

خیلی نگرانشونم

آخه من از چندتا پزشک سوال کردم گفت مبندازول بخوری مشکلی پیش نمیاد

ولی دلهره دارم خیلی و ناراحتم

یعنی باقرص مبندازول از بین نمیرن؟

میخوام برم از عطاری کپسول دست ساز انگل کش هم بخرم و بخوریم 

2738
دوست عزیز انگل را که با چشم نمیشه دید حتما جگر  بیرون بوده و فاسد شده و حشره زده. نگران نباش

من دیدم ولی.عذر میخوام ولی ابجیم کوچیک بود بردمش دستشویی تو مدفوعش دیدم چیزی تکون میخوره.یه کرمای خیلی ریزی بود.همون انگل بود😐

سلام ببخشید من در مورد انگل گوسفند(کپلک)کیست هیداتیک سوال دارم از نگرانی دارم دق میکنم میشه راهنماییم کنید🥺🥺

سلام عزیزم ما یه جگر گوسفندی که خودمون تو خونه ذبح کرده بودیم و توش دونه های سفید سفتی بودن رو کباب کردیم و خوردیم ولی دونه های سفیدش رو بریدم انداختم دور؟حالا خیلی نگرانم چیکار کنم

عزیزم اگه میتونی مشکل منو حل کنی دعات میکنم 

من چند ماهه انگل گرفتم قرص مبندازول والبندازول هم میخورم ولی فقط مهار میشه باز دوباره پیداشون میشه چیزای گیاهی هم میخورم سیر و دمنوش ونخم کدو وانار و هویج همه چی میخورم ولی خوب نمیشه چیکار کنم خواهش میکنم یه راه حل بدین