2737
2739
عنوان

دوستان میشه بیاید خواهشا

122 بازدید | 8 پست

دوستان تورو به این شب های عزیز واسه مادرهای باردار دعا کنید تا امید نشن...امروز جواب غربال گری خواهر شوهرم اومد....دومین بچه اش هست ک باردار میشه و میگن مشکل داره...سندرم دان...داریم دق میکنیم دختر طفلی داره دق می‌کنه....پسرش خیلی ذوق داشت واسه بچه ....همش می‌گفت من تنهام چرا خواهر برادر ندارم ... میگه با چه دلی اونو حالی کنم 😭😭😭😭😭

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا الان همه تو غربالگری ریسک سندروم دارن😂😂 خود من... آز سلفری دادم هیچی نبود. بالای ۹۰ درصد هیچی ...

همون ک از بچه میگیرن؟؟؟اخه یکی داشت قبل این سقط کرد بچه ستون فقرات نداشت

2731

انشالله که اشتباه شده یه جای دیگه باز بره,جواب آزمایشش یا سونوش اینو گفته؟یکی از دوستای من گفتن بچه مشکل داره اجازه سقط هم دادن این دلش نبومد رفت یه دکتر خوب جوابا نشون داد اشتباه کفتن الانم دخترش ۴ سالشه 

انشالله که اشتباه شده یه جای دیگه باز بره,جواب آزمایشش یا سونوش اینو گفته؟یکی از دوستای من گفتن بچه ...

هم جواب سونو هم اون آزمایشی ک از خودش گرفتن

من واقعا نمیفهمم چرا تازگیا هرکی میره غربالگری بهش مین بچه‌ت مشکل داره باید آزمایش فلان و بهمان بدی وقتی کلی خرج کردی اونوقت میگن سالمه😐 چند مورد اینجوری دیدم تا حالا، شما هم توکل کنید به خدا انشالله چیزی نیست و اشتباه شده

من اگر نيك يا بدم... تو برو خود را باش  
2740
من واقعا نمیفهمم چرا تازگیا هرکی میره غربالگری بهش مین بچه‌ت مشکل داره باید آزمایش فلان و بهمان بدی ...

خدا کنه اینجوری باشه و سالم باشه چون قبلی داغونش کرد