2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه بی ارزش نیست مگه آرایشگری بی ارزشه اینم تو همون دسته است

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
ببین بی ارزش نیس درامدش هم خوبه و داشتن مهارت هم خیلی خوبه  همینکه میتونی مستقل بشی 2 هیچ از ...

میترسم یاد بگیرم پول خرج کنم مشتری،نداشته باشم

لطفا دعام کنید برسم به عشق دلم من خیلی دوسش دارم 🥺
2738
شهرت بزرگه؟ سالن ارایشی زیاد هس؟  میتونی خونه خودتونم کار کنی یه اتاق بزنی

نه شهر کوچیکه سالن زیاد هست بله 

دلم میخواد سالن کوچیک بزنم بزنم کوچیک و شیک و مجهز 

ولی مشتری !!!!

نه شهر کوچیکه سالن زیاد هست بله  دلم میخواد سالن کوچیک بزنم بزنم کوچیک و شیک و مجهز  ولی ...

تبلیغات کنی مخصوصا برا خابگاه دخترانه ها و وقتی مدرسه ها تعطیل میشه بعد امتحانا دم مدارس میان

یا باشگاها تراکت بدی و پیج اینستا ک خیلی مهمه

اره اگه بتونی در حد یه مغازه 15 متری هم دکور خوب بزنی خوبه

تبلیغات کنی مخصوصا برا خابگاه دخترانه ها و وقتی مدرسه ها تعطیل میشه بعد امتحانا دم مدارس میان یا با ...

مرسی دوستم دعام کن

ببین هر کار سختی های خودش را داره ولی بهتر از کارمندی که درآمدش به نظر خوبه من یک سالن ناخن هست که دو ساله می رم همیشه شلوغه و البته کارششون خوبه ولی حتما اول کارآموزی برو و یک نکته مهم اینه که اکثر جاهایی که بری کارآموزی اگر کارت خوب باشه همون جا می تونی بمونی کار کنی بعدش واسه خودت مستقل شو این آدرس اینستا جایه که می رم می گفت دوره آموزش هم می خواهد بگذاره به نظرم باهاش در تماس باش . اینستاش santimantalnail هست این هم موبایلشه 09122857438 اسمش الهه هست

ببین هر کار سختی های خودش را داره ولی بهتر از کارمندی که درآمدش به نظر خوبه من یک سالن ناخن هست که د ...

ممنونم خانمی