2737
2739
عنوان

خرييييدم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 354 بازدید | 32 پست

وقتی عکسشو استوری میکنی یا میذاری اینجا یعنی به همه اجازه دادی در این مورد اظهار نظر کنن 

الان چه ربطی به بقیه داره !!؟ 

چرا بقیه باید بدونن شما چادری شدی !؟؟ 😑

حتی دستگاه پرس فولاد هم نمیتونه به اندازه ی حرف زور فشار بیاره به آدم .... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افرین عزیزم بهت تبریک میگم 

قطعا شما لیاقت حفظ کردن یادگاری حضرت زهرا رو داری😍😍😘😘😘😘

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2728

اینکه خودت انتخاب کردی واقعا تبریک داره عزیزم 😊

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
چادر ماله ایرانیهاست عربها اصلا چادر نداشتن و ندارررن

😯😮😯😮

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
2738

ان شالله عقلانی تصمیم گرفته باشید و با مطالعه باشه این تصمیمتون، چون بسیار سخته تغییر ظاهر از مانتو ب چادر، وقتی چادر سر میکنید ناخوداگاه خیلی از رفتارا باید تغییر کنه، ی وقار خاصی داره، البته واسه کسی ک درست سر کنه، ب هر حال مبارکتون باشه، امیدوارم تصمیمتون ادامه دار باشه❤❤❤

مبارکه اجی😍😍😍😍😍

خوش اومدی جانا❤

ان شاءالله ثابت قدم باشی😘

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید
کسی جواب استوری را داد

اره داييم نوشت افرين

يكي دوستام استيكر خنده فرستاد

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️