2733
2739
انشالله زود بری سر خونه زندگیت ، دوران عقد بنظر من خیلی مزخرفه کلا تنش و استرس و حرف و حدیثش زیاده

اره نمیدونب چ رفتاری داشته باشی ک به کسی بر نخوره.ممنون

من عقدم.احترام بزار.نه انقد کم برو که ناراحت بشن نه خیلی زیاد برو.زیاد کار نکن اما نه این که از جات اصلا تکون نخوری کمک کن

دل مرنجان که ز هر دل به خـدا راهی هست🍁🍁هر که را هیچ به کف نیست، به دل آهی هست...😊💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرشب ک مقدور نیس ولی همون هفته ای ی بار شبم میمونم

گفتم اگر تونستید عزیز دلم.اون دیگه شوهرته اگر با عقل انتخابش کردی و از انتخابت مطمئنی باید برای برآورده کردن نیازهای هم هرکاری از دستتون برمیاد انجام بدید.

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش
شب نمونین یا خیلی کم ،زیاد کار نکنین ،درمورد خانوادتون حرف نزنین از همون اول مسائل خصوصی و دعواهای ش ...

ی شب میمونم عزیزم.اونم ب اصرار خودشونه.مرسب از راهنمایبت

2728
عزیزمم بگو مهماشو.کاری کردی ک عزیز دلشون بشی یا نکات منفی

من اصلا سعی نکردم که عزیز دلشون بشم ...خودم بودم ..البته احترام گذاشتم و احترام دیدم ...با اینکه خالم هست سنگین بودم تو خانواده اشون و زیاد مچ نمیشدم و اینکه خودتو زیاد نچسبون بهشون فاصله دو رعایت کن تا توقعاتشون بالا نره ...هرطور که از اول رفتار کنی همون قدر ازت توقع میره حواست و جمع کن دوستم و اینکه زیاد خونشون نرو هروقت دعوت کردن

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
زیادم کار نکن اگرم کار میکنی تشکر میکنن نگو خواهش میکنم وظیفمه چون واقعا فکر میکنن که وظیفته  ...

نه فعلا ک نمیزارن کار کنم😂فقط ظرف خودمو میزارم کنار سینک.

2740
گفتم اگر تونستید عزیز دلم.اون دیگه شوهرته اگر با عقل انتخابش کردی و از انتخابت مطمئنی باید برای برآو ...

اره باهات موافقم نپیدونم چرا خیلیا میگن رابطه نداشته باشین.اینا فک میکنم ب این فکر میکنن ک ی روز طلاق بگیرن بعد بگن ما دختریم

اره باهات موافقم نپیدونم چرا خیلیا میگن رابطه نداشته باشین.اینا فک میکنم ب این فکر میکنن ک ی روز طلا ...

ببین عزیزم چیز بدی که هنوز بینمون هست همین دوران عقده.ما اصلا تو خانواده نداریم چیزی تحت عنوان دوران عقد.ولی وقتی دونفر به عقد هم درمیان همه جوره از هم لذت میبرن.

احتمالا این خانومها با چشم باز و با عقل و آگاهی لازم انتخاب نمیکنن و شک دارن به شوهر خودشون 

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش
زیاد نباید بری خونه مادرشوهر بمونی فقط یه شب بخوابی اینجوری براشون طبیعی نمیشی مساعل شخصیتونو به خان ...

چ جالب نمیدونستم رابطع تو عقد این مشکلاتو داره.ممنون

چرا اذیتت میکردن؟

2706