2737
2739

هر روز صبح بخور

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
چجوری ؟

یه قاشق تو آب سرد حل کن بخور

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞

من بعد ای یو ای تا ۱۵ روز هرروز ۳ یا ۴ قاشق نشاسته ریختم تو ی لبوان شیر با ی دونه قند ‌قاطی کردم خوردم برا لانه گزینی خوبه .غذا هم  ۲ یا ۳ مسقطی خوردم سیبزمینی و ماکارونی ک باز نشاسته داره ...دستشویی فرنگی رفتم .دوروز حموم نرفتم .خودمو با ابگرم مستقیم نشستم و اب ولرم بود .۳ روز خوابیدم.از فردا شبش اقدام کردم (اگه تعیین جنسیت کردی نباید اقدام کنی )میوه خوردم تو دست شوییی زور نزدم ‌.شیاف از فردا شبش گذاشتم .الان ۳ ماهمه قسمت شما انشاالله😘

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2738

من لکه بینی دارم و یکبارم خونریزی داشتم باید ۶هفته و یک روز باشم اگر رشد کنه دکتر گفته بابد صبر کنم تا سونو بعد برا ک قطع بشه لکه بینیم و کمرم سفت بشه و بچه بمونه س روزه صبح دارم میخورم حل میکنم تو ی لیوان اب سرد 

من بعد ای یو ای تا ۱۵ روز هرروز ۳ یا ۴ قاشق نشاسته ریختم تو ی لبوان شیر با ی دونه قند ‌قاطی کردم خور ...

من دیروز ای یو ای شدم امروز برم حموم ؟بار اول نتیجه گزفتین؟

من دیروز ای یو ای شدم امروز برم حموم ؟بار اول نتیجه گزفتین؟

بله بار اول نتیجه گرفتم .ن فردا برو حموم .زیادم ابو داغ نکن .میگم نمونه رو تزریق کرد ی دلپیچه نگرفتی ؟ی درد مث پریود 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
میشه الان بخورم فرقی نداره چ موقع از روز باشه ؟

ن بابا عر موقع یادت افتاد بخور اوکیه 

2706