2737
2734
عنوان

خسته شدم از بچه داری شما چطور😓😂

872 بازدید | 94 پست

وای پدرم درومده دیگه نمیکشم پسرم تازه داره یه سالش میشه این یکسال اندازه هزارسال پیر شدم کمبود خواب شدید دارم وزنم بشدت کم شده یه جا نمیشینه این فسقل 

خدایا غلط کردم کاش دکمه برگشت داشت 

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خیلی بیشتر از تو سختی کشیدم.....ولی از ناشکری میترسم میبینم اینهمه منتظر بچه ان

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

واااای خداااا پسر منممم خیییلی شیطونهههه خیلی بدخواب شده جدیدا ۲۵ ماهشه دارم میپوکم صبحام که میخوام بخوابم پسر همسایه انقد عین جغجغه صدا میده که هم من بیدار میشم هم پسرم بدخواب میشه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2738

الان متهم میشی به ناشکری

فرار کن فقط

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

منم بچم ی سال ونمیس، والا ی جا بند نمیشه نمیتونم غذا درست بخورم همش درحال خرابکاری هس، مگر اینکه بخابه منم راحت شم. . . . پا و دستم درد میکنه بس بالا پایینش کردم، وابسته ترمیشه روز بروز. . . . . . 

وای از الان اینجوری میگی وای ب حال 25سال بعد..خب مادری کردن سختی داره ولی در کنارش لحظه های خیلی شیرینم داره ک خیتگیو از تنت بیرون میکنه.

دید مثبتشو نگاه کن خوبی های بچتو ببین ب خودت انرژی منفی نده عادت میشه واست بعد خدایی نکرده افسردگی میگیری خواهر

بچس دیگه همه بچه ها اینجورین با باهاشون کنار اومد

واییییییییییییییییییییییییییییی من تنم لرزید ازین ناشکری

ولم کن تروقرآن 

ناشکری چیه دلم داره میترکه از تنهایی از بی کسی ازین همه کاری که ریخته سرم یک ساله یه شب راحت نخابیدم  الانم هم خودم هم بچم مریضیم اینا رو میتونی بفهمی یا بیشتر بگم 

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟

منو بگو پدرم درامده خدا کمکمون کنه

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.
2706