2733
2739

من هيچوقت به مهاجرت فكر نكردم حتي پاسپورت هم ندارم از اين ادماي عاشق وطن بودم ولي الان مدتيه بهش خيلي فكر ميكنم دلم ميخواد برم يعني ديگه هيچ وابستگي اينجا ندارم عاشق بابام بودم كه ديگه ندارمش

حالا كمك كنيد ما يه خانواده چهار نفره ايم من و همسرم با دوتا دخترام هر كشوري باشه فرقي نميكنه پولم نداريم فعلا ولي بعدا بهم ارث ميرسه نهايت الان ١٠٠مليون داريم زبانم متوسطه بچه هام دبستاني هستن خودم و شوهرم مهندسي خونديم ميشه كاري كرد ولي سريع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما باید دنبال ویزای کاری باشید پول نداری از طریق سرمایه گذاری بری درس هم که نمیخوایی بخونی که ویزای تحصیلی بگیری دنبال کار اونجا باش البته رزومه خوب بنویسید سابقه کارتون هم مهمه همچنین زبان چه رشته ای هستین چند سال سابقه دارین?

2728
ميخوام اونجا كار كنيم بچه هام هم درس بخونن اروپا كانادا يا هر جايي بهتر از ايران كه فقط نگين كاش همو ...

حتم بدون هرجایی بره درنهایت خواهی گفت کاش تو وطنم میموندم اینو از زبان خانومی شنیدم که سالها در امریکازندگی کرده و تحصیلات عالیه داره 

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

میتونین برای ویزای جستجوی کار اقدام کنین خودتون یا همسرتون اگر که سابقه ی حداقل ۵ سال کار در رشته ی خودتون رو دارین

اگر هم یکیتون تازه درسش تموم شده میتونین برای ویزای تحصیلی اقدام کنین

پولت کمه خیلی

مقاله آی اس آی داری؟

سابقه کار داری؟

آیلتس یا تافل داری؟

معدلتون چقد بوده؟

اینا همه مهمه

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم
ميخوام اونجا كار كنيم بچه هام هم درس بخونن اروپا كانادا يا هر جايي بهتر از ايران كه فقط نگين كاش همو ...

کانادا که پول میخواد اصلا فکرشم نکن امریکا هم بعد پنج سال سرمایه گذاری میتونید اقامت دائم باشید چون ویزای کاری نمیدن اروپا هم کشور های عضو شینگن عالی هستن مثل المان ....آلمان که فوق العاده س

2738
شما باید دنبال ویزای کاری باشید پول نداری از طریق سرمایه گذاری بری درس هم که نمیخوایی بخونی که ویزای ...

من كشاورزي شاخه مواد غذايي خوندم شوهرم دامپروري من زياد سابقه كار ندارم ولي شوهرم ١٥سال مرغداري داشته

من كشاورزي شاخه مواد غذايي خوندم شوهرم دامپروري من زياد سابقه كار ندارم ولي شوهرم ١٥سال مرغداري داشت ...

مرغداری یعنی مال خودش بوده؟؟ الان مشغول چ کاریه؟؟

شوهرت میتونه اقدام کنه برای ویزای جست و جوی کار

2706