2737
2739
سلام . من یکماهم بود قرص سایتوتک خوردم سه تا زیر زبونی هفت تا واژن . به فاصله نیم ساعت . 6ساعت دل در ...

سلام عزیزم من دوماهم بود ده تا سایتوک مصرف کردم دو تا لخته دفع کردم یکروزمـ کامل خونریزی داشتم اما سقط نشد الانم هشت ماهمه خواست خدا بود با این دوز بالا سقط نشد

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾

من چند وقت پیش ناخواسته باردار شدم و چون شرایطش نبود مجبور به سقط شدم خواستم برای کساییکه خیلی نگرانند بگم با قرص خیلی راحتتر از آمپول یا چیزای دیگه میشه سقط کرد و فقط نصف روز اذیت بودم دردشم مثه پریودیه یه ذره بیشتر ولی چیزی که مهمه داروی اصلی گیرت بیاد و اصلا و ابدا داروها سنتی رو مصرف نکنید من از یکی آشناها شوهرم که دکتر بود شماره یه خانومیو داد تهران واقعا مشاور خوبی بود من همیشه دعاش میکنم شمارشو میزارم چون میدونم خیلیا بهش نیاز دارند 09026509543

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام عزیزم من دوماهم بود ده تا سایتوک مصرف کردم دو تا لخته دفع کردم یکروزمـ کامل خونریزی داشتم اما س ...

سلام عزيزم منم مثل شما هستم الان ميخواستم ببينم بچه ات مشكلي پيدا نكرد؟سالمه ؟من ١٥هفتمه و١٢تا قرص مصرف كردم اما نيوفتاد الان ميخوام نگه دارم فقط ميترسم يه موقع ناقص شده باشه.شما بچه ات مشكلي نداره صحيح و سالمه؟چون ميگن رومغزش وچشماش تاثير ميزاره توروخدا اگه ديدي جوابمو بده 

سلام عزيزم منم مثل شما هستم الان ميخواستم ببينم بچه ات مشكلي پيدا نكرد؟سالمه ؟من ١٥هفتمه و١٢تا ...

سلام عزیزم من تو هفته پنج ده تا مصرف کردم سقط نشد نگهش داشتم امینو هم شدم مشگلی نداشت دوهفته دیگه دنیا میاد منم تا با چشمای خودم نبینمش مطمئن نمیشم اما خیلیا رو دیدم بچشون سالم بوده دکترمم با اطمینان میگه سالمه چون این قرصا رو جفت اثر میزاره و باعث کنده شدنش میشه برا همینه ک کیسه و جنین دفع میکنی خیلیا هم تو سایت باهاشون حرف زدن و این مشگل پیش اومده بود براشون نی نی شون سالم بوده انشااالله مال منو شماهم سالمه خدابزرگه عزیزم بعد تولد دخترم خبرشو بهت میدم

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
2728
سلام عزیزم من تو هفته پنج ده تا مصرف کردم سقط نشد نگهش داشتم امینو هم شدم مشگلی نداشت دوهفته دیگه دن ...

انشالله كه بچتون سالمه .دعا كنيد براي منم بچه ام سالم باشه من اخه هفته ام بالاست  ١٥هفتمه كه گذاشتم نميدونم بخدا دارم ديوونه ميشم اصلا انقد پشيمونم  .ايشالله كه صحيح و سالم بچتون به دنيا بياد و مباركتون باشه ..خدا خودش بهمون كمك كنه 

انشالله كه بچتون سالمه .دعا كنيد براي منم بچه ام سالم باشه من اخه هفته ام بالاست  ١٥هفتمه ...

عزیزم چون هفتت بالاست حتما یه سونو برو ک مشگلی برای جفت جنین پیش نیومده باشه وگرنه مشگلی برای جنین پیش نمیاد

سلام من امروز ۷ تا قرص میزو پروستول استفاده کرذم ولی یه قطره خونم نیومده احتمال داره بچه سالم باشه ک ...

سلام عزيزم ميخواستم بدونم شما بچه ات نگه داشتي يا انداختي؟؟؟اگر نگه داشتي ني ني سالمه يا نه ؟؟مشكلي پيش نيومده؟؟

بنظر من وقتی کسی قصد انداختن میکنه و شرایطش جور نیست اگه قرص مصرف کرد و جواب نداد خیلی ریسکه بچه رو نگه داری ممکنه عقب مونده بشه،من یبار ۴ تا دونه گیر اوردم همبنجوری با استرس خوردم جواب نداد بعد شماره یکی روشوهرم پیدا کرد ازش ۱۰ تا دونه گرفت جواب گرفتم شمارشا میزارم هرکی خواست ۰۹۲۱۷۳۷۵۲۳۰

2740
اگه دوباره بزارم چی..بازم اثر نمیکنه؟

عزیزم نگران نباش خدا بزرگه. من دو بار سقط داشتم متاسفانه . هر دو بار هم به این روش قرص رو استفاده کردم و سریع سقط شده . ببین مثلا ساعت ده صبح دو تا از قرص رو بذار زیر زبونت و بذار با بزاق دهنت جذب بشه بعد دو ساعت دوباره دوتای دیگه بذار زیر زبونت و دوباره بعد دو ساعت بازم دو تا بذار زیر زبونت مطمئن باش سقط میشه . اصلا وازینال استفاده نکن خیلی دیر اثر میکنه. با بزاق سریع بعد نیم ساعت دردهات شروع میشه. در ضمن آب زرشک و آب توت سفید جوشونده و زعفران خیلی بخور . هر چقدر هم بیشتر خودت رو گرم بپوشونی و زیاد طناب بازی کنی و بالاو پایین بپری زودتر سقط میشه

سلام عزیزم من دوماهم بود ده تا سایتوک مصرف کردم دو تا لخته دفع کردم یکروزمـ کامل خونریزی داشتم اما س ...

بچت سالم بود خواستی سقط کنی

(ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) خدایا بخاطر همه معجزات زندگیم سپاسگزارم 👨‍👩‍👧‍👦🙏
وای چرا اخه 

خداخواسته بود بچه اولمم یکسال و شش ماهش بود اما الان دومی اومده خداخواست که بمونه

دوستان یکی از دوستای من قرص مبزو گذاشته تو واژن هر دو تا بعد از چند ساعت سالم افتادن.البته بکی زیر زبونی بوده همزمان یکی هم واژنی.چند لخته دفع کرده و به جیز سفید مثل جیگر سفید گوسفند اندازه یه لوبیا.بعدش کامل خونریزی قطع شده و بعد از ده ساعت هم اخرین قرص واژینال افتاده از واژن.این بعنی چی.دفع شده ایا یا نه.راستی درد و خونری ب هیچی هم نداشته.زود جواب بدید لطفا خیلی نگرانه

ما ملت حسينيم
2706