2733
2739

اگه شوهرتون ب خانوادش پول بده ب اسم قرض ولی هم شما و هم خانوادش بدونین ک پس دادنی درکار نیست چیکار میکنین ؟؟ از نظر وضع مالی هم ما مستاجریم یه زندگی خیلی معمولی بدون هیچ خرج اضافه ... بهش میگم چرا اینقد پول میدی میگه خانمم فکر کن داریم صدقه میدیم قرض الحسنه میدیم فکر میکنی چرا زندگیمون ارومه بخاطر همین کمک هاس :| من ظاهرا ارومم ولی خیلی حرص میخورم اخه خرج های واجب زیاد داریم ... ب نظرتون حق با منه یا اون؟؟ چجوری مجابش کنم ؟ یه تصمیمی ک میگیره دیگه کسی جلودارش نیست.

توروخدا با فکر جواب بدین چون نظرتون رو رفتاری ک باهاش دارم ناخوداگاه تاثیر میزاره 🙏

دلخوش به جمع کردن یک مشت آرزو...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

منم اینجوری سادم ولی مادر شوهرم با اینکه مادر شوهرش ی پیرزنه هیچ وقت کمکش نمیکنه یعنی جوری پدر شوهرمو جیبشو خالی میکنه ک اصلا پول براش نمیمونه خرج پیر زن بیچاره کنه 😑😑البته اون دیگه یخلی شورشو دراورده ...مثلا پولو میگیره ازش فرداش میگه همش خرج شد ....میره ی مقدار وسیله میگیره شوهره هم فک میکنه راست میگه ک هی خرج میتراشه ...بقیشم هر چی میمونه میذاره پس انداز قایمکی ...حتی ب پدر شوهرمم نمیده

بعد از ۳ ماه دوباره عضو شدم😢

ببین عزیزم اگه خونواده شوهرت واقعا مستحق باشن باید کمک کنه همونجوری که تو خونوادشی اونام هستن 

بالاخره نمیتونه بیخیالشون بشه البته اگه واقعا نیاز مالی داشته باشن بهتره سخت نگیری 

زودتر از اونکه از شوهرت پول بخوان، خودت براش خرج بتراش، منظورم البته خرج الکی نیست، چیزایی که لازم داری

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
حق باتوعه عزيزم وظيفش اينه اول ب فكر رفاه تو باشه اگه ميخواست بره اونا خرج كنه بهتر بود ازدواج نميك ...

میگه تو جای من باشی بابات زنگ بزنه با بغض بگه پول بده و تو کارتت پول باشه چیکار میکنی 

دلخوش به جمع کردن یک مشت آرزو...💔
2706