2737
2739
عنوان

میز تی وی سلطنتی پرکار

165 بازدید | 13 پست

کسی نمونه داره یا خودشون دارن؟میخوام میزو عوض کنم ی سلطنتیشو بگیرم

آنکس ک نظر کند بر چشم مستش   از رشک دعای بد کنم پیوستش   و آنکس ک ب انگشت نماید رخ او     گر دسترسم بود ببرم دستش                                      والا بخدا

الان ساده ک قشنگه

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

يكم دهاتي نيست اينجور ك ميگي؟🙄

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان ساده ک قشنگه

من ساده باشه ازش زده میشم😑

آنکس ک نظر کند بر چشم مستش   از رشک دعای بد کنم پیوستش   و آنکس ک ب انگشت نماید رخ او     گر دسترسم بود ببرم دستش                                      والا بخدا
2728
يكم دهاتي نيست اينجور ك ميگي؟🙄

گلم شما خونه ترامپ رو دیدی عااایااا؟؟

لامصب عجب دهاتیه جذاب و باحالیه😁

تمام خونش از جنس طلا و کنده کاریه

اصولا لوازم و وسایل ساده رو ندوس

شیک و پرکار ک باشه لذت میبری

گلم شما خونه ترامپ رو دیدی عااایااا؟؟ لامصب عجب دهاتیه جذاب و باحالیه😁 تمام خونش از جنس طلا و کند ...

ترامپ اخه اين چه منطقيه

😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ترامپ اخه اين چه منطقيه 😅

آخه ب خودم شبیه از لحاظ اخلاقی😁😁🙈🙈🙈

2738
گلم شما خونه ترامپ رو دیدی عااایااا؟؟ لامصب عجب دهاتیه جذاب و باحالیه😁 تمام خونش از جنس طلا و کند ...

عزیزم کنده کاری اونا رو با ما یکی میکنی؟؟رلستی خونه ترامپو با تمام جزئیاتش کجا دیدی؟؟؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
عزیزم کنده کاری اونا رو با ما یکی میکنی؟؟رلستی خونه ترامپو با تمام جزئیاتش کجا دیدی؟؟؟

داداشم تو اینستا بم نشون داد واااای ک دلم آب شدش😮😮

من خودم مدرن میپسندم ولی تو اصول طراحی کلاسیک(که خیلی هم زیباست) باید کل خونه وسایلش کلاسیک باشه و سالن بزرگ و مجللی داشته باشه وقتی یه آپارتمان رو کلاسیک درست میکنن و سلطنتی خیلی جالب نمیشه 

اگر کلاسیک گرفتی حتما یه طرحی که کمتر شلوغه و ترجیحا به جای طلایی از رنگ سفید شیری یا بژ یا نقره ای استفاده کن گلم اگر تو آپارتمان هستی

من خودم مدرن میپسندم ولی تو اصول طراحی کلاسیک(که خیلی هم زیباست) باید کل خونه وسایلش کلاسیک باشه و س ...

مررسی  من بیشتر لوازمم سلطنتی هستش دوس دارم کلی ست شن و زیبا...کلاسیک هم خوبه اما پرکار باشه برام جالبه خستم نمیشم ازش ک عوضش کنم

ببین اینجا کاملا از طلایی استفاده کرده چون فضاش بزرگه سقف بلند داره ظریف کاری همه جا به چشم میخوره حتی سقف هم کار شده هست و کل کف رو با فرش نفیس پوشونده فضا خیلی تو طراحی کلاسیک مهمه وقتی فقط مبلمان و زیر میز تی وی و پرده کلاسیک باشه تو یه واحد آپارتمانی قشنگ نمیشه طراحی کلاسیک اغراق شدش مثل این قشنگه

ببین اینجا کاملا از طلایی استفاده کرده چون فضاش بزرگه سقف بلند داره ظریف کاری همه جا به چشم میخوره ح ...

اینم درسته چی بگم دله دیگه🙈🙈🙈😁😘