2733
2739
عنوان

شوهر خودخواهم

1303 بازدید | 66 پست

سللم به کمکتون نیاز دارم.

8 رو پیش پدرشوهرم فوت شد.ما طبقه سوم هستیم مادرشوهرم طبقه اول الان شوهرم گیر داده از این به بعد مادرم رو تنها نزار .خب نمیشه که من خونه زندگیم رو ول کنم هر ثانیه پیش مادرشوهرم باشم اینم بگم که یه برادرشوهر 30 ساله هم دارم که مجرده پیش مادرشوهرم زندگی میکنه.به شوهرم میگم مادرت تنها نیست که پسرش پیششه میگه نه من نمیتونم اونا رو تنها بزارم.شما دوستام بهم کمک کنید چیکار کنم خب منم جونم هزار تا آرزو دارم .نمیشه که من خونه مادر خودم نرم همش بشینم خونه تا مادرشوهر و برادر شوهرم تنها نمونن

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن

فعلا داغه 

یه چیزی گفته

بحث نکن

جبهه نگیر

مگر تا کجا گرسنه ایم؟ 😔 هنگام اذان مغرب جلوی یکی از هیات های عزاداری مستقر در میدان فاطمی صفی بی سابقه و بسیار طولانی برای دریافت غذای مجانی بود که انسان راشگفت زده می کرد. هر شب چنین است. تعداد افراد ایستاده در صف را نشمردم، اما به جد می توانم بگویم که بیش از هزار نفر بودند. آنها نه تنها متکدی و کارتن خواب و مسکین به نظر نمی رسیدند، بلکه مردان و زنانی شیک و آراسته با لباس های تمیز و بعضاً با دماغ های عمل کرده و هیکل هایی ساخته و پرداخته به نیروی دمبل و هالتر و رژیم غذایی و عمل های معجزه گر جسمانی و صورتهای آرایش کرده و خلاصه با ظاهری تأثیرگذار متناسب با #فرهنگ ظاهر پرور موجود بودند و صفی چند صد متری عجیبی تشکیل داده بودند. براستی این صف با آن اعضای منتظرِ مصممِ خستگی ناپذیر مرا شگفت زده نمود، به گونه ای که نمی توانستم باور کنم که مردم در صف ایستاده انسانهایی گرسنه و نیازمندند که شب در خانه بی شام اند. یاد خاطرات چرچیل افتادم که وقتی از او پرسیدند: چگونه [جنوب] ایران را بدون مقاومت اشغال کردی، گفت: از تجربیات آشپز احمد شاه قاجار استفاده کردیم که به ما گفت: اگر مردم ایران را به صرف غذا دعوت کنید، نمی پرسند صاحب خانه ای که غذا می دهد، کیست. اگر به آنها وعده‌ ی غذا بدهید، طالب چیزی دیگر نیستند. وقتی می خواستیم وارد ایران بشویم، به بی بی سی دستور دادیم هر روز در رادیو اعلام کند متفقین می خواهند برای شما کیسه های آرد بیاورند. وقتی ما وارد ایران می شدیم، مردم همه در صف بودند برای گرفتن آرد! نتیجه اینکه این مردم اگر به مال مفت برسند، سیر هم که باشند، باز هم می خورند، یا می برند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالا شوهرت داغ داره.یه چشم میگفتی و سیاست به خرج میدادی بعدش آبها از آسیاب می افته.

درجا نخواید همه ی حرفها به کرسی نشسته بشه.‌دندون رو جیگر بذارید 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2738

لطفن قبل از ازدواج پدر مادر رو طلاق بدید

چرا به عنوان یک آقا در نی نی سایت فعالیت می کنم؟    به شما مربوط نیست!                                                                    چرا در فلان پست یا تاپیک، جزییاتی از زندگیم رو بیان می کنم و در جای دیگری از پاسخ دادن به شما امتناع می کنم؟                 به شما مربوط نیست!                                               من رو خاله زنک، بیکار و بی قیدوبند می بینید و ازم بدتون میاد؟                                                            به من مربوط نیست!
حالا شوهرت داغ داره.یه چشم میگفتی و سیاست به خرج میدادی بعدش آبها از آسیاب می افته. درجا نخواید همه ...

چیزی نگفتم چون درکش میکنم فقط میترسم این بشه عادتش

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن

سلام تازه پدرش از دست داده داغداره حالا تعصبی شده بحث نکن هروقت کار نداشتی حال داشتی سربزن یا بگو اون بیاد میدونی زمان بگذره کلا عادی میشه براش تو فقط بحث نکن کار خودت بکن

پسرم إرمیا، ۹۹/۱/۹بدنیا اومد الهی شکر🤲خدا یا دخترم دیانا و پسرم اِرمیا به خودت سپردم 🍂

هنوز زوده برای اینکه این بحثارو بکنی 

از من به شما نصیحت 

اصلا مخالفت و بحث نکن الان در مورد این مساله ،حساسش نکن بیفته رو دور لجبازی 

چند وقت دیگه داغش سرد میشه بهتر میشه حالش 

خدا رحمت کنه پدر همسرتونو

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2706