2737
2734

خانومای گل برای زایمان طبیعی توبیمارستان سینادنبال دکترخوب میگردم فعلاکه اینوپیشنهاددادن شماکسیومیشناسیدکه تکی ویزیت کنه ومهربون باشه؟دیگه داره دیرسمیشه سریعتربایدیکیوانتخاب کنم

مامان دوتافرشته کوچولوی ناز💙💝
سلام عزیزم شما با خانم دکتر هاشمیان رفتین زایمان طبیعی؟

نه عزیزم من باخانوم دکترهمدانی مقدم سزارین شدم دکترخودم معصومه جاودان مهربودکه اونشب خارج ازکشوربودنشدکه بیادولی خیلی خیلی راضی بودم ازخانوم همدانی خیلی خوب بودن وخوش اخلاق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم من باخانوم دکترهمدانی مقدم سزارین شدم دکترخودم معصومه جاودان مهربودکه اونشب خارج ازکشوربودن ...

آها ممنون فکر کردم خانم دکتر هاشمیان رو میشناسین چون ایشون تاکید دارن روی طبیعی ولی من میترسم..و دنبال یک دکتر میگردم که سزارین اختیاری کنه کسی رو میشناسین؟

2731
آها ممنون فکر کردم خانم دکتر هاشمیان رو میشناسین چون ایشون تاکید دارن روی طبیعی ولی من میترسم..و دنب ...

نه عزیزم من کسیوسراغ ندارم ولی فک کنم بافریباحقی صحبت کنی راه بیادبازم بایدببینی چی میشه