2733
2734

ولی نمی تونم بخورم

معده و روده م درد میکنه

دکتر بهم قرص اینا داد و گفت یه مدت رعایت کن ببینم خوب میشی یا نه

کدام دانه فرو رفت در زمین که نَرُست    چرا به دانه انسانت این گمان باشد.   مولانا جانم ❤️🍃

یادش بخیر شبا موز و بستنی و‌کلوچه میریختم تو ظرف و مینشستم پای نینی سایت😭

کدام دانه فرو رفت در زمین که نَرُست    چرا به دانه انسانت این گمان باشد.   مولانا جانم ❤️🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
🤣🤣🤣اگه چاقی باید بگم امروز شنبه بود واسه رژیم

آره چاقم☹️

البته من ۵ کیلو کم کردم ، دو هفته میشه جراحی بینی داشتم 

تو این دو هفته ۵ کیلو کم کردم 

موز و بستنی و کلوچه؟؟ شب ؟؟؟ جدی درک نمیکنم چه طوری آدما واسه سلامتی خودشون ارزش قائل نیستن :(

حق داری درک نکنی 

لذت خوردن 😋😋 یکی از لذت بخش ترین قسمت های شبانه روزم همین بستنی و‌موز و کلوچه بود☹️

2738
گفتی من دلم بستی موزی و پرتقالی و کلوچه خواست

امشب شامم فقط یه لیوان شیر و‌دوتا خرما گردو بود☹️

حق داری درک نکنی  لذت خوردن 😋😋 یکی از لذت بخش ترین قسمت های شبانه روزم همین بستنی و‌موز و کل ...

واقعا هیچ لذتی بالاتر از خوردن نیست😉😉

Khatoon_1360@ پیج اینستا لطفا فالو کنید💜
واقعا هیچ لذتی بالاتر از خوردن نیست😉😉

دقیقا

ای کاش هرچی میخوردیم چاق نمی شدیم☹️

2706