2737
2739
عنوان

شام ماکارونی داریم بیاین😁

369 بازدید | 19 پست

میگم شما ماکارونی رو چطور درست میکنین ک خوشمزه شه...من از ماکارونی خودم خوشم نمیاد ولی شوهرم دوس داره

توروخدا بگین از چیا واس توش استفاده میکنین

آنکس ک نظر کند بر چشم مستش   از رشک دعای بد کنم پیوستش   و آنکس ک ب انگشت نماید رخ او     گر دسترسم بود ببرم دستش                                      والا بخدا

۶ماهه نپختم🙁بس که هرچی زدم بیمزه شد دیگه نمیپزمش

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرخ کرده میزنیم با رب 😞

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

مامانم باسویامیزاشت ازمدرسه که میومدیم عطرماکارونی دیونه میکردآدمو ماکارونیاعوض شدن مزه ی قبلوندارن

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2738
۶ماهه نپختم🙁بس که هرچی زدم بیمزه شد دیگه نمیپزمش

خخخ من جدیدا دیر ب دیر درست میکنم

آخه فک میکنم خوشمزه نمیشه😑

آنکس ک نظر کند بر چشم مستش   از رشک دعای بد کنم پیوستش   و آنکس ک ب انگشت نماید رخ او     گر دسترسم بود ببرم دستش                                      والا بخدا

ما گوشت و سیب زمینی و پیاز مثل چرخ کرده بهش رب اضافه میکنیم بعد اب کش می ریزیم توش خیلی هم خوشمزه میشه چیز های مثل سویا یا قارچ قشنگ نمیشه

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

منم ماکارونیامو دوس نداشتم،از وقتی با فیله مرغ میپزم خوشمزه میشه..پیاز و فیله مرغ سرخ میکنم با رب زیاد،همراه سیب زمینی سرخ شده..

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭

از همتون ممنون خوهرا😘😘😘😘

راهکارهای خوبیه امتحانشون میکنم حتما

2706