2737
2739
عنوان

خانومایی که مدیریت مخارج زندگی رو به عهده گرفتین

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 46 پست
من حقوق خودم مدیریت میکنم و بسیار موفقم توش و اهداف مالی مشترکی که داریم با همسرم یه قسمتشو من به عه ...

عزیزم چه نرم افزاری داری؟ ۳۰ بسته کبریتو خوب اومدی 😂😂 شوهرمنو ول کنی همه حقوقشو پیتزا میخره🙃🙃

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم چه نرم افزاری داری؟ ۳۰ بسته کبریتو خوب اومدی 😂😂 شوهرمن همه حقوقشو پیتزا میخره🙃🙃

خانه ما 

30 بسته کبریت دقیقا تجربه شخصی منه 😂😂😂دیدم که میگم 

منم شوهرم عاشق پیتزاست ولی هی از مضراتش میگم و سرطان زا بودنش 😂😂😂تهدیدشم میکنم ...رو مردا فقط تهدید و برخورد فیزیکی جواب میده 😂😂😂😂

۲نفر،نی نی نداریم ولی باردارم،کرایه خونم نمیدیم،خودمونم ماشین دارسم اصلا از ازانس استفاده نمیکنیم،پو ...

یعنی از ۵ تومن براتون ۳/۵ می مونه ، البته بارداری و دکتراش هم هزینشون کم نیست 

اما حواست باشه دو روز دیگه نی نی دنیا بیاد خرجتون بیشتره ، از الان کنترل خرید و حساب و کتاب بیشتری داشته باش 

2728

من پول و کارت دستم نیست ولی مدیریت با من هست ،حقوق که میگیره اول تمام قسط ها رو پرداخت میکنم یه مقدار میریزم به کارت خودم بقیه هم میمونه دست همسرم که خرج و مخارج خونه رو انجام بده 

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
من حقوق خودم مدیریت میکنم وهمشو پس انداز میکنم و بسیار موفقم توش و اهداف مالی مشترکی که داریم با همس ...

دقیقا مردا تخصصشون خرید زیاده 

اگه بخوام تنها بفرستمش خرید تاکید میکنم هزاربار که اضافه خرید نکن 

خانه ما  30 بسته کبریت دقیقا تجربه شخصی منه 😂😂😂دیدم که میگم  منم شوهرم عاشق پیتزاست و ...

وای یعنی واقعا رفت ۳۰ بسته کبریت خرید؟ 😂😂😂😂

منم جلوشو گرفتم پیتزا نمیخوره یا کم ماهی یبار یا دوبار میخریم 

من حقوق خودم مدیریت میکنم وهمشو پس انداز میکنم و بسیار موفقم توش و اهداف مالی مشترکی که داریم با همس ...

میشه بپرسم خودت و همسرت چقدر حقوق دارین؟

منم شاغلم ولی با حقوقم اکثرا چکها رو پاس میکنم و خرج سفر و ار این قبیل فقط عیدها و نهایت یکی دو ماه در سال سکه میخرم حقوق همسرم هم می ره بابت اقساط خونه و خورد و خوراک 

نا گفته نماند در ماه حدود ۳_۳/۵ چک و قسط داریم حدود ۷-۸ تومن هم با هم در آمد داریم

2738
یعنی از ۵ تومن براتون ۳/۵ می مونه ، البته بارداری و دکتراش هم هزینشون کم نیست  اما حواست باشه ...

ن گلم با اون ۱۵۰۰قسط ۵یا۶تومن فقط خرج خونست....نود درصدشم خرج خورد و خوراک ،دکترم نمیرم همش بهداشت میرم...

وای یعنی واقعا رفت ۳۰ بسته کبریت خرید؟ 😂😂😂😂 منم جلوشو گرفتم پیتزا نمیخوره یا کم ماهی یبار یا دو ...

تازه گاز ما فندکیه 😐بعد میگه لازم میشه 😂😂کجا لازم میشه نمیدونم ....اعداد رو فک کنم بلد نیست بچم😂😂😂😂1رو 10 میشنوه

تازه گاز ما فندکیه 😐بعد میگه لازم میشه 😂😂کجا لازم میشه نمیدونم ....اعداد رو فک کنم بلد نیست بچم😂 ...

ای وای😂😂😂😂چه اتفاق خنده داری😂😂😂کلی خندیدم خدا خیرت بده

میشه بپرسم خودت و همسرت چقدر حقوق دارین؟ منم شاغلم ولی با حقوقم اکثرا چکها رو پاس میکنم و خرج سفر و ...

من خودم نزدیک 5 تومن میشه درآمدم 

شوهرم بستگی داره ..کارش ساخت و سازه و عدد مشخصی نیست 

شوهر من با وام مشکل داره و اصلا و ابدا تاحالا وام نگرفته واسه همین قسط نمیدیم از درآمدش ...

من از حقوق خودم ولی یه 440 تومن قسط میدم ..

وام و قسط دادن هم یک نوع پس انداز هست دیگه 

من خودم نزدیک 5 تومن میشه درآمدم  شوهرم بستگی داره ..کارش ساخت و سازه و عدد مشخصی نیست  ...

اره همسر من همینو میگه مثلا با چک خوب ماشین بهتری گرفتیم یه کارهایی از این قبیل ولی نمیتونم پول نقد پس انداز کنم خیلی به لول زندگی اهمیت میدم همسر من همینطوره بیرون رفتن و هزینه واسه پسر سه ساله ام خیلی واسم مهمه

انشالله از عید خیلی از چکام تموم میشه پس انداز میکنم

دقیقا مردا تخصصشون خرید زیاده  اگه بخوام تنها بفرستمش خرید تاکید میکنم هزاربار که اضافه خرید ن ...

وای مث من... اما دوباره میبینم با کلی خرید اضافه اومده که هزینه شون بیشتر از چیزایی که خواسته بودمه

وَ از یه جایی به بَعد سعی کردم شآد باشم 🌸
2706