2733
2734
عنوان

خانومایی که مدیریت مخارج زندگی رو به عهده گرفتین

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما ماهی نزدیک ۵،۶تومن خرج داریم...حالا ن لباس میخریم،ن خودم اهل خرج و خرید وسایل ارایشم،ن رستوران میریم...و ن خیلی خرجای اصافه ی دیگه...واقعا موندم دیگه،هرچی هم مینویسم خرجا رو بی فایده....دیگه بدجور اعصابم خراب شده...دوس دارم خودم مدیریت رو ب عهده بکیرم اما میترسم 

همسرمم شلعلش ازاده درامد مشخصی نداره

2728

من نمیفهمم یعنی چی مرد یا زن دست میگیرن مدیریت و 

مگه با هم نمیرید خرید  ؟؟؟

ما اول قسطارو میدیم

بعد میریم خرید

تهش 700میمونه برا بنزین و پول پارکینگ 🐀😐

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.

من مدیریت مخارجو دستم گرفتم خدارو شکر خیلی راضیم همه خرجارو میرسونم قبلا شوهرم همیشه کم میاورد از دیگران قرض میگرفت من کم که نمیارم هیچ تازه پس انداز هم میکنم

یکم سخت هست اما چند سال بگذره دیگه حساب کتاب قشنگ میاد دستت

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.
2738
ما ماهی نزدیک ۵،۶تومن خرج داریم...حالا ن لباس میخریم،ن خودم اهل خرج و خرید وسایل ارایشم،ن رستوران می ...

مگه چند نفرین ؟؟ چون اهل خرجایی که میگی نیستی اما مبلغ هزینتون هم کم نیست 

اجاره خونه میدی ؟

من حقوق خودم مدیریت میکنم وهمشو پس انداز میکنم و بسیار موفقم توش و اهداف مالی مشترکی که داریم با همسرم یه قسمتشو من به عهده دارم مدیریتشو ...شوهرم خرید و مخارج باهاشه و من نقش مو از ماست کشیدن رو دارم ...من تمام اهداف سالیانه رو مینویسم و واسه مخارج هم نرم افزار دارم ..از اون پول پس انداز میکنم حتی که شوهرم نمیدونه ...خود شوهرمم از پولاش پس انداز میکنه و نمیگه ولی من میدونم 😂😂😂شوهراتونو تنها خرید نفرستید در گام اول چونکممکنه 30 بسته کبریت بخرن 😐

مگه چند نفرین ؟؟ چون اهل خرجایی که میگی نیستی اما مبلغ هزینتون هم کم نیست  اجاره خونه میدی ؟

۲نفر،نی نی نداریم ولی باردارم،کرایه خونم نمیدیم،خودمونم ماشین دارسم اصلا از ازانس استفاده نمیکنیم،پول برق هم نمیدیم میمونه اب و گاز و قبض گوشیا،راستی ۱۵۰۰میره برا قسط

2706