2733
2734

داداشم افتادگی شدید پلک داره و هر جا رفته ترسوندش و گفتن دوباره برمی گرده ولی اسم دکتر رحیمی رو شنیدم که جراحی افتادگی پلک انجام می دن و کارشون خیلی خوبه . کسی تا حالا تجربه جراحی با ایشون رو داشته؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم همینطور نمونه کارهای زیادی از ایشون دیدم بعد تصمیم گرفتم پیششون جراحی افتادگی پلک انجام بدم واقعا خیلی کارشون خوبه  انقدر همه راضین از ایشون که دیگه جای هیچ نگرانی نمیمونه مشاوره آنلاین هم دارن توی گوگل سرچ کنید براتون میاد . خدا خیرشون بده من خیلی راضی بودم

چشم هم درشت شد؟🤕

سلام عزیزم

خیر فقط پلک بالا و پایین عمل کرده ایشون خیلی خیلی معمولی اصلا کار خاصی انجام نشده با این هزینه میتونست خیلی بهتر از این بشه.

فقط هزینه بیخودی پرداخت کرده و کاملا پشیمان هست.

2738

من مامان افتادگی پلک داشت هر چقدر زمان می گذشت بدتر میشد دیگه دکتر ابوافضل رحیمی بهش پیشنهاد کردن رفت اولش می ترسید جراحی پلک انجام بده بعدش دیگه راضی شد الان که انجام داده خیلی خوب شده همش میگه خداروشکر که عمل کردم

سلام عزیزم من مادرم پیش اقای دکتر ابوالفضل رحیمی جراحی پلک انجام داد کارشونم عالی بود هیچ مشکلی براش پیش نیومد. قیمتشم مناسبه و نسبت به کاری که انجام میده واقعا عالیه میارزه.