2733
2734

دلم شیرکاکائو خواست.

نمیدونم متاسفانه.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

برای حدود 20کیلو شیر چرب مقداری هم آب میریزم که رقیق تر بشه بعدشم حدود 4یا5کیلو شکر برای این مقدار شیر استفاده کردم و یک بطری گلاب...شما باید چشمی موادت بریزی یعنی اول شیر بذار داغ بشه وجوش بیاد بعد شکر کم کم اضافه کن هم بزن و مزه کن شیرینی اش زیاد نباشه ها..دل میزند...بعدش هم کاکائو را به میزان حدودا یک بسته از این 200گرمی ها بریز

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......
ه https://www.khanoomgol.com/Thread-شیر-کاکائو-نذری

عزیزم اینجارو بخون جواب سئوالت و میگیری 😘💐

نذرت قبول ماروهم دعا کن

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......
 برای حدود 20کیلو شیر چرب مقداری هم آب میریزم که رقیق تر بشه بعدشم حدود 4یا5کیلو شکر برای این م ...

برای ۲۰ کیلو ۲۰۰ گرم؟؟ یعنی برای ۷۰ کیلو باید ۸۰۰ گرم کافیه ؟

خدایا خیلی دوستت و دوستش دارم .
2706