2733
2734

سلام بچه‌ها...من سنم بالاست...بالای ۳۵ هستم..همش مشکلات زیادی داشتم تو زندگیم...با خانوادم‌با شوهر و با خانواده شوهر...نمی دونم چیکار کنم...از یه طرف سنم بالاست و اگه بچه ای بخواهم وقتی ندارم واسه اقدامم..از اون ورم من خودم خیلی افسرده هستم به خاطر همه ی مشکلاتی که همیشه درگیرشون بودم‌ .‌.حوصله خودمم ندارم چه برسه به بچه...درونم انگار یه موجود ناراضی هست  و پر از گلایه و شاکی...میدونم اگه باردار بشم حال روحیم خیلی بدتر از این هم میشه...از اون ورم تحته فشارم که بچه دار بشم...شما جای من بودین چی میکردین...لطفا راهنماییم کنین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مشکلت سن نیست چون من تو مطب دکترم خانم 40 ساله ای رو دیدم که باردار بودن پس این کاملا به فیزیولوژیک بدنت ربط داره ولی در مورد روحیه و افسردگیت اول خودت رو درمان کن بعد برو سراغ افدام برای بارداری

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   

به نظرم سنت داره برای بارداری کم کم دیر میشه چون سن از چهل که بره بالا کبفیت تخمک ها کم میشه و امکان باروری کمتر اما من پیشنهادم این نبست که الان بچه بیاری چقدر خوب و درست حدس زدی که افسردگی اغلب تو دوران بارداری بدتر میشه اما گاهی هم دیده شده که برعکس شده اما ما نمیتونیم اعتماد کنیم وبگیم که در بارداری بهتر میشه چون درصد افرادی که بهترشدن کم بوده به نظرم‌ یه لیست بزار کم کم برو سراغ مشکلاتت بنویس برو سراغشون و شروع کن حل کردنش یکی دومشکل رو هم که بتونی حل کنی کلی روحیه و انگیزه میگیری به نظرم افسردگی هم اگه درمان نشه و اضطراب اگه درمان نشو بهش بی توجه باشی روز به روز بدتر میشه و تصلا راکدت میکنه نمیزاره هیچ کار مفیدی انجام بدی کلی مشاور تو اینستا هست یه مشاور خوب پیدا کنه بهت کمک کنه

دقیقا الان همین جور راکدم کرده و انداختتم...

یکی رو که حل کنی یه مقدار انگیزه میگیری به‌نظرم باید دو خودت به کمک یه مشاور کار کنی وگرنه داغون میکنه باید سعی کنی که اعتمادبه نفستو هرطوری شده برگردونی

2740