2733
2739
شاید دلایل اطرافیانت منطقی هست . ازدواج خیلی مرحله مهمه . باید منطق و مشورت پشتش باشه. تنها با یه عل ...

فقط از خدا میخام اگ صلاح نیس من و عشقم بهم برسیم

عشقی ک تو دلمونه رو نسبت به هم سرد کنه..

دعا کنین واسم😢😢حالم افتضاحه..

میشه واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین💚😢              خدایا ستارالعیوبی😢😢                         خدایا معجزتو نشونمون بده 😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ذکریونسیه رو خیلی تکرار کردم. یه حاجت داشتم که کلی گره توش بود توسه روز چهار روز تکرار کردنش بعد سه ...

منظورت از اینکه برات نوشتن چیه ؟

میشه واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین💚😢              خدایا ستارالعیوبی😢😢                         خدایا معجزتو نشونمون بده 😢😢
2728
بچه ها من برای ازدواجم سالهاست دعا می کنم بارها قران ختم کردم . از شروع امسال تصمیم گرفتم جدی ختم ...

سلام کدوم شهر هستید منم سنم زیاده برا منم فایده نداشت ولی برو موسسه تبیان تو نت بزن میاره انشاالله هر چی صلاحه

من دارم قل رب انزلنی وروزی سه بار سوره مزمل میخونم واسه خاندارشدن دوستان اینجا گفتن حاجت میگیری

منم گرفتم،با ذکر،و قل رب انزلنی منزلا مبارکا و انت خیرا منرلین،سر یه سال...

خودت باش!اینجا کارخونه مجسمه سازی نیست،کسی هم خوشش نیومد،نیومد!🙌
2738
سلام کدوم شهر هستید منم سنم زیاده برا منم فایده نداشت ولی برو موسسه تبیان تو نت بزن میاره انشاالله ه ...

خیلی اعتماد ندارم به این موسسه ها. شما خودتون امتحان کردید

دختر لک
یه طلسم که روی نعل نوشته شده و میزاری تو اتیش یه روز و ساعت مشخص اتیش که گداخته اش کنه  معشوق ه ...

بعد هزینه اش چطوره؟

من معشوق دارم البته

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔
2706