2733
2734
عنوان

فالوور واقعی

| مشاهده متن کامل بحث + 18889 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی خوش اومدم. 😍

دوست خوبم ما هم فالوور فیک داریم که الان بهش میگند نیمه فعال هم فالوور واقعی که بر اساس پیج هدف یعنی اگر شما پیج لباس زیر داری دنبال فالوور های خانم هستش. قطعا هیچ چیزی در این دنیا صد در صد نیست و چون این نوع فالوور واقعی هستش درصد خیلی کمی ریزش داره که البته طبیعیه عین واقعی گلم از اینجا به بعدش بستگی داره شما چطور فالوور در ویجت نگه داری. ما در مجموعه خودمون آرک بیز دات ار به هیچ وجه فالورر فیک پیشنهاد نمیدیم. خوشحال میشیم به سایت ما سر بزنید. arcbiz.ir

2731

یه توصیه خوب که پلن ها برای مشتری ها داریم اینه که اگر پیج شما شخصی هست احتیاجی به خرید فالوور ندارید اگر هم تمایل دارید خرید کنید حتما واقعی خرید کنید.

ما در مجموعه خودمون جمعه های شگفت انگیز داریم که سفارش های پر بازدید به صورت تصادفی برای تست مشتریان به رایگان ارائه میکنیم. از همه مهمتر ما از شما هیچ یوزر و پسوردی درخواست نمی کنیمخرید فالوور واقعی فعال ایرانی پیشنهاد ماست

چجوری بعضی ها فالور جمع میکنن واقعا موندم 

سلام . خیلی راحت یک شبکه اجتماعی مخاطب محور که احتیاج به نظم و محتوای مناسب داره. مثال همین فالوور واقعی که میگند وجود ندارد داره ولی خب هزینه داره چون خیلی از سایت ها به طور قانونی و طبق قوانین اینستاگرام برای فالوور واقعی منشن لایک انجام میدهند تنها چیزی که وجود داره محتوای خوب و تعامل شماست.

2740
خیلی خوش اومدم. 😍 دوست خوبم ما هم فالوور فیک داریم که الان بهش میگند نیمه فعال هم فالوور واقع ...

هنوز فعالیت دارید؟چرا سایت بالا نمیاد برای من

خدایا با تمام وجودم دوست دارم ممنون که توی تک تک لحظات در کنارمی  
سلام میشه راهنمایی کنید از کجا خریدید

سلام فالور میخواید لطفا به این پیج مراجعه کنید خیلی خوب قیمتش خوبه و واقعی واصلیه

Oug_follwer

Mehdi_zangeneh84

مراجعه کنید من خودم از اینا خریدم بقیش فیکه

نخیرر اینطوی نیست نظر شما رو قبول ندارم ولی فقط باید همیشه سعی کنید از سایت های معتبر خرید کنید و از خریدتون مطمعن باشید سایت دیجی فالوور معتبرترین سایتی هست که خیلی از افراد میشناسن اگر فالوور واقعی میخوااین از دیجی فالوور خریداری کنید

https://www.digi-follower.com/buy-iranian-followers/?ref=4606

کد تخیف off20

سلام عزیزم درخواست دوستی دادم قبول میکنی؟ عزیزم میشه کمکم کنی پیجمو ببرم بالا؟و از کجا فالور خریدی؟ ...

سلام بنده فروش فالور لایک و حتی پست هاتو میتونم وارد اکسپلور کنم دوس داشتی بیا به پیجم یه سر بزن@clip_star_0