2737
2734
عنوان

فالوور واقعی

| مشاهده متن کامل بحث + 18889 بازدید | 59 پست
خب واقعیا انفالو میکنن دیگه

خب ببین از طریق برنامه 10000نفرو فالو میکنن که سکه جمع کنن بعد باااش فالوور بخرن بعد که فالوورا اومدن در کمتر از یک روز 60 درصدشون با برنامه آنفالو میکنن همشونو که قسمت فالوینگا زیاد نباشه😕

برای تگ کردن کاربریم @خالی بزارین ،بعدا میام می بینم❤
منم موندم ..... باور کن من یکی رو یمشناسم اولا چند تا لباس میاورد تو مهمونیا همه مسخرش میکردن الان د ...

اره اصلا نمیگن من خیلی پرس و جو کردم همش میگن خودشون فالو میکنن 😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من پیج دارم تو اینستا و ۲هزار تا هم فالور خریدم و هیچکدومم فیک نیستن و همین باعث شد روزی ۱۰۰نفر بیشت ...

سلام عزیزم درخواست دوستی دادم قبول میکنی؟

عزیزم میشه کمکم کنی پیجمو ببرم بالا؟و از کجا فالور خریدی؟ممنون میشم کمکم کنی

مـــن بـــہ دستـــاے خـــــدا خـــیره شــــدم معــجـزه کــــرد...
2740
من پیج دارم تو اینستا و ۲هزار تا هم فالور خریدم و هیچکدومم فیک نیستن و همین باعث شد روزی ۱۰۰نفر بیشت ...

اخه چجوری؟من خیلی تلاش کردم اما فایده ای نداره.خواهش میکنم بهم بگید چیکارکنم وگرنه واقعا ورشکست میشم😔

سلام میشه ب منم کمک کنی برای خرید فالورر

دنیا همه هیچُ اهل دنیا همه هیییچ.... 

من واقعی و فیک رو کار ندارم ولی ازین سایت *زرفالوور* zarfallower

بهیچ وجه *خرید نکنید*، چون فقط پول میگیره ولی انجام نمیده..چندتا شماره هم گذاشته برا پشتیبانی ولی شماره ها خاموشه و تلگرامم آنلاین نمیشه...خواستم بگم کسی دیگه ضرر نکنه..