2737
2734
عنوان

کدبانوها سوال دارم

76 بازدید | 14 پست

برنج پریروز خیس کرده بودم تا امروز نپختم ش ...

الان بعد ۴۸ ساعت دیدم روی آبش کف زرد جمع شده و بوی ترشیدگی میده ..

آبشو عوض کردم چندبار شستم ش ولی ته ش بو میده باز ...

ینی بریزم دور الان؟؟؟؟؟

کلی پول برنجه اصن عذاب وجدان دارم ...

کاری نمیشه کرد؟

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏

اگ تويخچال بوده اشكال نداره

اما بيرون خراب شده

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

اگه داخل یخچال بوده اشکال نداره ولی اگه بیرون بوده خراب شده

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چن پیمونس مگ

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2728

باید آبش خالی میکردی عزیزم اینجوری خراب نمیشد

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

بپزش اخر پخت قبل ابکش کردن بهش یه کم اب نارنج یا ابلیمو بزن موقع دم کردن هم زعفرون خراب که به معنی فاسد نمیشه ولی خب چون توی اب بوده بو گرفته اگه ابش خالی کرده بووی گداشته بودی تو یخچال تا ده روز بعدم اوکی بود

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
اگ تويخچال بوده اشكال نداره اما بيرون خراب شده

واااای بیرون بوده ....

من نمیدونستم برنج خیس خورده تو یخچال بذارم ...

خدا منو ببخشه .... چه نعمتشو حروم کردم

2738
بپزش اخر پخت قبل ابکش کردن بهش یه کم اب نارنج یا ابلیمو بزن موقع دم کردن هم زعفرون خراب که به معنی ف ...

اینکارو تا حالا کردی؟

ینی فاسد نمیشه؟

اینکارو تا حالا کردی؟ ینی فاسد نمیشه؟

فاسد نمیشه دیگه کلا باید ابش عوض میکردی وقتی بپزی معلوم میشه قابل خورده یا نه هوا گرم بوده بیرون گذاشتی اینجوری شده اخه برنج نپخته فاسد شدنی نیست مگه بو بگیره به واسطه ابش عزیزم 

۶ تا

سعی کن عدس پلو یا لوبیا پلو درست کنی باهاش نه عزیزم برنج نپخته فاسد نمیشه که فقط بو گرفته اونم به خاطر ابشه 

سعی کن عدس پلو یا لوبیا پلو درست کنی باهاش نه عزیزم برنج نپخته فاسد نمیشه که فقط بو گرفته اونم به خا ...

مرسی مهربون ...

اعصابم خورد شد اه ...

چه حیف و میلی کردم ..

فاسد نمیشه دیگه کلا باید ابش عوض میکردی وقتی بپزی معلوم میشه قابل خورده یا نه هوا گرم بوده بیرون گذا ...

مرسی قشنگم از راهنمایی ت ...

پختم بوش بدتر زد بالا ریختم دور ...

خدا ببخشه منو .. تو این گرونیها اسراف گناهش بیشتره انگار ...

تجربه شد😥😥😥

مرسی قشنگم از راهنمایی ت ... پختم بوش بدتر زد بالا ریختم دور ... خدا ببخشه منو .. تو این گرونیها ا ...

سهوا بوده عزیزم موردی نداره 

2706