2733
2734
عنوان

سونو سایز فولیکول توروخدا بیاین

434 بازدید | 53 پست

روز ۱۰سیکل از دوره های ۳۳یا۳۴روزه.سایز فولی ۱۱و۱۲.۵باشه بده؟

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

روز ده خوبه بزرگ میشن نگران نباش 

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
خوبه .

سونوگرافیست گفت عالیه ولی دکتر گفت اگه دوس داشتی ۴روز دیگه امپول بزن.اگه دوس داشتم یعنی بده؟طبق حساب وکتاب های خودم ۴روزدیگه به ۲۰میرسه پس مشکل کجاست؟

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

اگه دارو میگیری حتما تا روزی که بهت امپول آزاد سازی نداده بادکش گرم بنداز

مخصوصا اگه امپول اچ ام‌جی بهت میده که یکروز درمیون بزنی بعد از هر بار امپول بادکش تخمدان بنداز

مکملی مثل مولتی پریناتال مارک نیچر مید از روزی که پاک شدی تا روز اچ سی جی بزنی روزی ۱ بخور

فولیکولهات تپل میشن

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2738
سونوگرافیست گفت عالیه ولی دکتر گفت اگه دوس داشتی ۴روز دیگه امپول بزن.اگه دوس داشتم یعنی بده؟طبق حساب ...

ینی اگه زیاد نگرانی و اعتماد نداری به سونو و بزرگ شدنش امپول بزن

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
نه عزيزم خوبه ولي به دكترت بگو برات امپول بنويسه كه بزرگتر شه منم اين ماه اينجوري بودم كه شكر خدا ال ...

شکر خدا عزیزم امپول چی بنویسه؟

سونوگرافیست گفت عالیه ولی دکتر گفت اگه دوس داشتی ۴روز دیگه امپول بزن.اگه دوس داشتم یعنی بده؟طبق حساب ...

خب ١٨-٢٢بهترين هست به نظرم امپول بزن كه صد در صد شه 

خدا شكرت🙏🏻 
ینی اگه زیاد نگرانی و اعتماد نداری به سونو و بزرگ شدنش امپول بزن

چی بگم والا بنظر خودم خوب بود

خب ١٨-٢٢بهترين هست به نظرم امپول بزن كه صد در صد شه 

اسم امپول چیه گلم؟امپول خودم آزادسازی تخمکه

شکر خدا عزیزم امپول چی بنویسه؟

همون hmg يا منوتوپرين  ٤روزم بزن كه خوب بزرگ شه دقيقا اين ماه منم مثل تو بودم بعد ٤روز برو سونو اگه به حد خوب رسيده باشه بهت امپول hcg ميده كه به اميد خدا ازاد شه و مامان شي😍

خدا شكرت🙏🏻 
2706