2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم همینطور.شما به دکتر گفتی؟ من دوهفتس اینطوری شدم حس میکنم کلستاز بارداری دارم😢

نه تازه اینطوری شدم جوش های زیر پوستی تک و توک درمیارم رو دستم اونام میخاره

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
نه تازه اینطوری شدم جوش های زیر پوستی تک و توک درمیارم رو دستم اونام میخاره

منم همینطوری شده ولی شما فکرنکنم کلستاز باشه چون زده بود معمولا سه ماهه سوم اینطوری میشه آدم ولی بازم به دکتر بگو ضرری نداره

دکتر گفته بود کلستازز؟دارو مصرف میکرد؟بچش سالم بود؟

بچش که الحمدلله سالم بود ولی نمی دونم بهش چی گفته بود فقط خیلی تنش میخارید

اتفاقا الانم بارداره اما اون طوری نیست دیگه خدا رو شکر

من شیعم،حیدر آقامه  
2738
فردا نوبت دکتر دارم بهش بگم شاید بنویسه.فقط نگرانم بچم چیزیش نشه

خودش مینویسه. من دکتر داخلی رفتم دارو بهم داد دکتر زنان گفت نخور اما ویتامین e رو خوردم به نظرم خیلی اثر داشت آنزیم های کبدی رو بهتر کرد. نگران نباش انشالله چیزی نیست. منم بدنم کهیر زد و آنزیم بالا بود خدا رو شکر خودش خوب شد

سلام خواهر منم داره و الان هفته ۳۷هس،پیش فوق تخصص زنان رف از هفته۳۳,یه قرص ضد حساسیت معمول بهش داده ولی گفته هر هفته بیا تحت نظر باش،خداروشکر اوضاع خودش و بچه خوبن،آزمایشم داد،

منم دستم زد سریع بتا متازون زدم خوب شد دکترمم یه امپول داد بهم  اما دوستم افتضاح شده اون شدید گرفته از انگشت پاهاش زده تا شکمشو دستش همه جا رفته ازمایشینا داده گفتن به جفت حساسیت کرده 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
2706