2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما ای وی اف کردی؟درد پریودی داشتین؟

اره یه حسایی متل پریود داری من لکه بینی هم داشتم فقط استراحت کن و داروهاتو سروقت استفاده کن ....اگه خدایی نکرده این دفعه نشد دفعه بعد حتما با متانه نیمه پر برو واسه انتقال 

کاربر قدیمیه فراموشکار   
2738
درد پریودی و بارداری دقیقا یکیه . ب خودت استرس نده اصلنم بی بی نزن 4 روز دیگه برو آز

شما هم با ای وی اف باردار شدی ؟درد پریودی داشتین؟اخه تاسوعا عاشورای به نظرتان یکشنبه بزم از؟جنین ۵ روزه انتقال دادن برام

نه عزیزم بی بی چک نذار که الان اصلا نشون نمیده. شاید دردت به خاطر اینه که آی وی افت داره میگیره. چیزی بلند نکن کارای سنگین نکن ففط در حد هر دو ساعتی ۱۰ دقیقه اروم قدم بزن امیدت به خدا باشه

درد پریود نشانه رایج بارداری هست خیلیا دارن حتی در حالتی که طبیعی باردار شدن . لطفا لطفا لطفا استرس به خودتون ندید و فکر و خیال نکنید . این بدترین چیزه براتون . سعی کنید تا حد امکان سرگرم باشید و ذهنتون رو منحرف کنید با دعا با کتاب با تلویزیون با هرچی 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
اره یه حسایی متل پریود داری من لکه بینی هم داشتم فقط استراحت کن و داروهاتو سروقت استفاده کن ....اگه ...

مثبت شد؟من بعد از انتقال تا الان درد پریود دارم ولی یه ساعته کمر درد دارم

شما هم با ای وی اف باردار شدی ؟درد پریودی داشتین؟اخه تاسوعا عاشورای به نظرتان یکشنبه بزم از؟جنین ۵ ر ...

اره عزیزم ای وی اف کردم ولی خیلی درد پریود داشتم تا ماه پنجم درد داشتم . خو بزار همون روز 14 لااقل بی بی بزن

نه عزیزم بی بی چک نذار که الان اصلا نشون نمیده. شاید دردت به خاطر اینه که آی وی افت داره میگیره. چیز ...

به نظرتان دوازده روز بعد از انتقال بزم ازمایش بدم نشون میده؟

مثبت شد؟من بعد از انتقال تا الان درد پریود دارم ولی یه ساعته کمر درد دارم

من دفعه اول منفی شد چون متانه ام خالی بود خوب نتونستن بزارن ولی دفعه دوم شکر خدا متبت شد

کاربر قدیمیه فراموشکار   
2706