2737
2734

خیلی دلم گرفته تنهایی داره خفم میکنه از بچگی چون مادرم بچه بهزیستی بود کسی رو نداشتیم از طرف پدریم که کس و کار دست حسابی نداشتم گفتم ازدواج میکنم فامیل شوهر میشه فامیلم ولی چی شد انقد این خانواده سردن که خدا میدونه شوهر در کل مرد خوبیه ولی چند ساعت قبل دعوا کردیم من پریودم اعصابم خرده فقط به خاطر این که سبک شم راجع به جاریم یه حرفی رو زدم که ناراحت شد میگه به قوم خویش من بی احترامی میکنی کدوم فامیل اینا که سال به دوازده ماه مارو آدم حساب نمیکنن

ول کن دوست و رفیق پیدا کنین بهتره 

کاربری دهمم هست از عالم و آدم سیم کارت گدایی کردم خدا شاهده گزارش بزنین بترکم میام یه لنگتونو میبندم به اسب تشنه یه لنگتونو به اسب گشنه    با نظرم هم مخالف بودین ریپلای نکنین میام دهن مهنتونو جر میدم  اعصاب ندارم   :/
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

عزیز دلم ما هم جایی نمیریم تو تنها نیستی.

من حسرت خونه پدری رو دارم که دلم تنگ شه چند روز برم.

اما مادرم که سالهاست رفته و پدرم هم جرات نداره ما رو ببره خونه ش

خودم هستم و خودم

هر دقیقه هم که خونه خواهر برادر نمیریم

ول کن دوست و رفیق پیدا کنین بهتره 

دوست و رفیق دارم ولی امشب از دست شوهرم ناراحت شدم یک ماه ونیم مریض شدم حتی پیام نداده حالم رو بپرسه منم امروز اعصابم خرد بود بهش حرف زدم انگار وکیل مدافع اوناست

عزیزم الان اینقد مردم سرد شدند دیگه مثل قدیم نیست که همه با هم رفت وامد داشته باشند حتی خواهر برادرها هم زیاد پیش هم نمی رند خودتو ناراحت نکن تنهایی بهتر از همنشینه بد وحسوده ،خدا هست که تنها چرا 

2740

فامیل چیه بابا.دوتا رفیق خوب داشته باشی صدتا فامیلو می ارزه

نه ماه زمان درازی که در انتظار تولد نی نی کوچولو برای هر مادری صرف میشود ، نه ماه پر از دلشوره های شیرین و لحظه شماری برای ورود مهمانی عزیز به جمع گرم خانواده . و چه خوش است این انتظار!!!😻

بیا خاله و فامیلای من مال تو 

به خدا جز غصه و اعصاب خردی هیچی ندارن اونقد حرف بردن و آوردن اونقد زنگ زدن به مادرشوهرم و شوهرم زندگی منو خراب کنن  هر موقع گرفتاری پدر مادرامونم  ولشون کردن  بیکاری غصه نداری بخوری 

منکه تادلت بخواد فامیل دارم خواهربرادر ازهرکدوم جفت جفت دارم همسرمم همینطور۴ساله حتی پدرمادرمم ندیدم 

من چی بگم که یوقتا بهشوهرم میگم دارم میترکم دلم یه هم صحبت میخوادینفرمیخواد!چی بگم که تنهایی و بی کسیمو نمیتونم به کسی بگم من چی بگم کاش نداشتم لااقل خیالم راحت بودندارم تکلیفم باخودم معلوم بود نه اینکه ....😔

2706