2733
2739

میگم کسی سایه و تاتو ابرو انجام داده؟؟از نتیجه اش راضی بوده؟ میشه عکس از ابروهاتون ک تاتو یا سایه داره ببینم؟؟

آنکس ک نظر کند بر چشم مستش   از رشک دعای بد کنم پیوستش   و آنکس ک ب انگشت نماید رخ او     گر دسترسم بود ببرم دستش                                      والا بخدا

عزیزم خواهر من فیبروز انحام داد خیلی قشنگه . طبیعی . عکسش رو میزارم سریع پاک میکنم ببین 

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲ سال پیش قاب سایه زدم الان یکم کمرنگ شده 

چ خوب شده😍عزیزم...چشمای قشنگیم داری

هزینه اش چقدر شد

آنکس ک نظر کند بر چشم مستش   از رشک دعای بد کنم پیوستش   و آنکس ک ب انگشت نماید رخ او     گر دسترسم بود ببرم دستش                                      والا بخدا
2731

خیلی خوبه گلم😍😍

عزیزم خواهر من فیبروز انحام داد خیلی قشنگه . طبیعی . عکسش رو میزارم سریع پاک میکنم ببین 

باش قربونت مرسی

2738
۲ سال پیش ۱۵۰  الان رو نمیدونم

خوبه بوده ک...الان میگن ۳۰۰😵

خوبه بوده ک...الان میگن ۳۰۰😵

منم باید برم ترمیم 

خانمی که برام انجام داد  هم گوشیش خاموشه😥😥😥 

جای دیگه هم اطمینان ندارم که برم

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!
دیدی ابروهای خواهرمو . این فیبروز ابرو بود .

فیبروز دیگه چ مدلشه عزیزم...آره دیدم خیلی طبیعی کار کرده

منم باید برم ترمیم  خانمی که برام انجام داد  هم گوشیش خاموشه😥😥😥  جای دیگه هم اطم ...

آره حتما ی جای با اطمینان برو چون خیلیا بهداشت رو رعایت نمیکنن خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد

فیبروز دیگه چ مدلشه عزیزم...آره دیدم خیلی طبیعی کار کرده

بزن تو گوشیت سرچ کن . از تتو بهتره . طبیعی تره.منم تازه اسمش رو شنیدم

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.