2733
2734
عنوان

یه سوال مهم!

169 بازدید | 11 پست

کسی تا حالا خال برداشته؟ارایشگاه ها شنیدم با لیزر برمیدارن درد داره؟

جاش اصلا نمیمونه؟

خانومای تهرانی اگه کسی تجربه داره بی زحمت ادرس بدین و هزینشم بگین

یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم...

من سه سال پيش دوتا برداشتم دونه اى ٥٠ پيش دكتر سيمين سريزدى

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هزینشو نمیدونم ولی یه آقای دکتری اومده بود چندماه پیش تلوزیون میگفت قبل از برداشتن خال حتما باید توسط یه پزشک مورد بررسی قرار بگیره تا سرطانی نباشه.میگفت یه پسره جوانی اومد پیشم خالشو برداشته بود و بهش گفتم دیگه کاریش نمیشه کرد وچندروز بعدش فوت شد.

حتی میگفت لیزر موهای زائدم میکنید حتی روی بیکینی اگه خالی باشه باید بررسی بشه 

وزن اولیه:۹۴😢‌هدف :۶۵🏅 وزن الان:۸۱😢 👈۷۹/۹۰۰🔓    همه چیزو سپردم به خدا... 
2738
هزینشو نمیدونم ولی یه آقای دکتری اومده بود چندماه پیش تلوزیون میگفت قبل از برداشتن خال حتما باید توس ...

چه دکتری باید بررسی کنه؟

یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم...