2733
2739
عنوان

دلم غم داره

141 بازدید | 10 پست

انقدر بی توجهی و بی محبتی و بی اعتنایی از شوهرم دیدم که دیگه توانی برای زندگی کردن ندارم.

توو خیابون هم که راه میریم یا جلوتر از منه یا پشت سرم.

یه کلمه محبت آمیز. یه غیرت مردونه. یه جذبه ی کوچیک. یه توجه. یه مهر و مهربونی.

به دلم موند یه بار باهاش حرف بزنم توو چشمام نگاه کنه. نگاهش به موبایل و تلویزیون و روبرو و ... نباشه.

به دلم موند یه بار که حرف میزنم یهو نپره به یه موضوع دیگه. 

توجه کنه. کار متفرقه انجام نده.

به دلم موند نازمو بخره. یکم رمانتیک باشه. 

به دلم موند وقتی پریودم نوازشم کنه. کمکم کنه. 

خدایا خسته ام...

نمیتونم کامنت جواب بدم. ببخشید بچه ها

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
هیچ تلاشی هم برای بهتر شدن رابطه تون کردین؟این حرفا به خودشم زدی؟

9 ساله

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
9 ساله

عزیزم کاش اینجا کاری از دست کسی برمیومد ولی ما فقط میتونیم به درددلات گوش بدیم این خودتی که باید یه شوک به این زندگی وارد کنی اگه موفق شدی بی خبرمون نذار

💞متاهل💞...........درخواست دوستی ⛔
عزیزم کاش اینجا کاری از دست کسی برمیومد ولی ما فقط میتونیم به درددلات گوش بدیم این خودتی که باید یه ...

ممنونم.

همین که هستید دنیایی می ارزه